Підсумки минулого року: краще з ProductivityBlog.com.ua

Доброго дня вам, друзі!

image

Сподіваюсь, всі ви добре зустріли Новий рік, і підготувались до зустрічі Різдва.:-) Сьогодні мені хочеться ще раз привітати вас з святами, а заодно підбити підсумки 2010 року, розповісти, яким він був, рік минулий, і для блогу ProductivityBlog.com.ua, і для мене особисто, а також перелічити найкращі (за вашим визнанням) статті цього року.

А почну я, мабуть, з себе.:-) Тож, цього року:

  • я дописав і передав до видавництва свою другу книжку – “Mind mapping для студентів і професіоналів”. Дуже скоро її можна буде купити в онлайнових магазинах, а дехто з вас отримає її з моїм автографом:-)
  • разом зі студентами 2-3 курсів ми обладнали нашу лабораторію в коледжі мультимедійним проектором і забезпечили студентів і викладачів безпровідним інтернетом. На черзі – ще один термінальний сервер, на цей раз – з Edubuntu Linux (Windows-сервер у нас функціонує вже кілька років)
  • як і минулого року, я провів масу тренінгів (як офіційних, так і авторських) з різних продуктів і технологій Microsoft (.NET, C#, VBA, ASP.NET, MOSS 2007, SharePoint 2010, Office 2007/2010, MSF, MindMapping, UML та ін.) – об’їздив майже всю Україну (Ужгород, Львів, Донецьк, Київ), знову побував у Казахстані (Алмати), погостював у офісах багатьох відомих українських і міжнародних компаній.
  • закінчились терміни дії кількох моїх сертифікатів :-( , так що, тепер я готуюсь до двох екзаменів, аби мати змогу поновити статус MCT в 2011.
  • незважаючи на мій дуже напружений робочий графік, ми з сім’’єю тиждень відпочили на середиземноморському узбережжі, хоч повністю розслабитись заважала підготовка до нового тренінгу. Дочці ж так сподобалось, що вона тепер складає копієчку до копієчки – збирає на новий відпочинок за кордоном.:-)
  • ми з дружиною закінчили ремонт у двох кімнатах нашої квартири, скоро почнемо руйнувати залу, передпокій і кухню.:-)
  • померла моя бабуся, тож нам з дружиною довелось займатись похованням, поминками і т.ін. А нещодавно ми в рекордний строк закінчили ремонт в її квартирі, зробили з неї “лялечку”, і тепер там живуть “квартиранти” – наші далекі родичі
  • Якось непомітно я став більше уваги приділяти твіттеру і рідеру, майже забувши про інші блоги, практично повністю перейшов з OneNote на Evernote, і почав користуватись Instapaper
  • придбав 10” планшет з ОС Android (ZT-180), і просто закохався в цю систему. Цей пристрій майже замінив мені нетбук, який я тепер беру з собою на тренінг тільки якщо проводжу курс з Microsoft Office. Чекайте, скоро я опублікую розгорнутий огляд цього девайсу!

Щодо ж блога ProductivityBlog.com.ua, то цього року він також не став найпопулярнішим ІТ-блогом в Україні:-), однак, отримав нових читачів, а я отримав нових друзів, яким я вдячний за підтримку. Ресурс залишається нішевим продуктом, для вузької аудиторії, блогом, який я веду не заради заробітку, а “для душі”. До речі, про заробіток. Цього року Microsoft Україна перестала спонсорувати блог, і тепер він знаходиться “у вільному плаванні”, тож у когось є шанси стати новим спонсором. Скоро я зроблю сторінку про умови спонсортсва, і перейменую блок бокової панелі з логотипом Microsoft зі “Спонсора” на “*Ініціатор створення” (вс е не доходять руки). Я вдячний Microsoft Україна за ідею створення цього ресурсу і за початкову його підтримку.

На даний момент блог містить 119 статей в 11 категоріях, помічені 140 тегами, і близько 5000 коментарів. А найкращими з них у 2010 (за оцінками відвідувачів і кількістю голосів) стали наступні повідомлення.

Категорія Microsoft Office:

Категорії Windows 7, Windows Mobile  і Windows Live:

Категорія Стороннє ПЗ:

Категорія Різне:

Звичайно ж, я й надалі буду ділитись з вами цікавими знахідками зі світу програмного забезпечення і онлайнових сервісів, тож заходьте на ProductivityBlog.com.ua частіше! А що стосується мене особисто, то в планах на 2011 нова книжка (частину її вже написано), повна сертифікація по SharePoint 2010, і можливо (дуже хотілося б:-)), MVP по Office.

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 8 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL