Працюємо “від дзвінка до дзвінка”

Вчора у мене виникла така проблема – вже початок дев’ятої, купа повідомлень у твіттері, новин у рідері, листів у пошті, треба переглянути хоча б найважливіші з них, та й новини почитати хочеться. І водночас, розумію, що якщо я зараз “засяду”, то це може затягтись надовго, і в результаті я піду з офісу десь опівночі.:-)

image

Що ж робити? Як слідкувати за часом? Знайома ситуація?

Коли під час тренінгу мені потрібно “засікти” певний проміжок часу на виконання лабораторної роботи чи практики, я зазвичай використовую online-stopwatch.com. Однак, це ж треба час від часу перемикатись на відповідну вкладинку в браузері, або завантажити флеш-додаток, і відкрити в окремому вікні! А тим часом, практично в кожного з нас постійно відчинено далеко не одна вкладинка в браузері, і дуже хотілося б, щоб статус таймеру можна було бачити, не перемикаючись між ними.

І ось вчора, абсолютно випадково я натрапив на мінімалістичний сервіс CD, який реалізує всі мої бажання:

  • простота налагодження – жодних параметрів, просто дописуємо бажаний проміжок часу до адреси сервісу, і все! Наприклад: http://cd.justinjc.com/39m запустить таймер на 39 хвилин, мало того, таймер буде рахувати не лише час, який лишився, а й наскільки ви спізнились, якщо час вже сплив.
  • простота контролю за часом – час, який залишився, відображається у заголовку вкладинки, так що, перемикатись на неї навіть не потрібно. Просто супер!

image

І ще один нюанс – сервіс абсолютно безкоштовний і не потребує навіть регістрації. Так що тепер ви отримуєте можливість легко і просто запускати онлайновий таймер, не витрачаючи часу на налагодження його параметрів. Вельми непогано, чи не так?

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL