Сам собі видавець

Доброго дня, друзі мої! На сторінках ProductivityBlog.com.ua ми досить часто говоримо про програми пакету Microsoft Office, а якраз зараз триває опитування “Якими програмами Microsoft Office ви користуєтесь найчастіше?”. Поки що рано підводити його підсумки, однак картина, яка вимальовується – цілком “стандартна": найчастіше люди використовують Word, Excel, PowerPoint, Outlook…

image

А от Microsoft Publisher не використовує жоден з респондентів. І дуже жаль, бо програма цього варта.

Що ж таке Publisher? Це настільна видавнича система, з допомогою якої можно легко і просто, не маючи спеціальних знань, створювати брошури, таблиці, буклети, поштові листівки, бюлетені, оголошення, візитні картки, прості веб-сайти або повідомлення електронної пошти з багатим форматуванням.

Звичайно, не слід порівнювати Publisher з лідерами ринку – складними системами комп’ютерної верстки для потреб професійної поліграфії на кшталт Quark Xpress, Adobe PageMaker, Adobe InDesign, Scribus. Microsoft Publisher призначений в першу чергу для персонального використання. Це не означає, що з його допомогою неможливо створити високоякісний видавничий продукт. Це означає, що для роботи з програмою достатньо просто вміти працювати з Microsoft Word та іншими програмами Microsoft Office!

Publisher дає вам можливість створювати такі види документів:

 • брошури
 • візитні картки
 • календарі
 • поштові листівки
 • вітальні листівки
 • наліпки
 • газети і бюлетні
 • форми
 • банери
 • флаєри
 • сертифікати
 • поштові повідомлення
 • веб-сайти

image

Звичайно, цей список далеко на повний – ви можете скористатись безліччю шаблонів публікацій, як тих, що надаються разом з програмою, так і доступних на Office Online.

До того ж, ви можете створювати персоналізовані публікації – поштові повідомленння, запрошення, і т.д. Пам’ятаєте про фанкцію злиття поштових повідомлень в Word?

Звичайно ж, підтримується PDF і XPS, так само, як і повнокольоровий друк, друк з кольоровим поділом, CMYK Postscript і т. ін. Publisher підтримує імпорт зображень з EMF, WMF, JPG, PNG, BMP, GIF, TIF і EPS, імпорт тексту з більшості текстових редакторів, зокрема Microsoft Office Word, Microsoft Works, звичайний текст, HTML і RTF. До речі, інтеграція з іншими програмами Office – просто чудова.

Якщо ви не користувались Publisher раніше, дуже раджу спробувати. Тим більше, що скоріш за все Publisher у вас уже є, оскільки він входить до складу таких редакцій Microsoft Office, як Office Small Business, Office Professional і Office Enterprise.

image

Свої візитні картки я робив саме в Microsoft Publisher. Оголошення для своїх студентів, програми конференцій, різноманітні запрошення, сертифікати, грамоти і відзнаки я також готую з допомогою цього простого і зручного інструменту. Спробуте! Впевнений, вам сподобається.:-)

А які інструменти видавничої справи використовуєте ви?

Якщо ж вам недостатньо інформації, яка міститься в цій статті, ось вам кілька корисних посилань “нашої” тематики:

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 4 »

 
 • Fanta says:

  Коли вже будуть статті про Outlook?

 • Паблишер вообще незаслуженно забытый инструмент. Я даю его детям в начальной школе – как пример того, как при помощи шаблонов быстро слепить нечто ценное.
  Только сегодня утром имел серьезный разговор с одним четвероклассником, зачем я даю им столь редкий инструмент – все равно же им в реальной жизни никто не пользуется…

  • Да, к сожалению, этим замечательным представителем семейства Microsoft Office, действительно, почти никто не пользуется. Почти…

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL