Підсумки 2009: Top 10 записів

З врахуванням тієї обставини, що блог існує менше чотирьох місяців, назва цього запису звучить досить претензійно.:-) Однак, рік все ж таки завершується, і мені дуже хочеться підвести хоч якісь підсумки, зробити якісь висновки, підвести риску і увійти в новий 2010 рік з чітким розумінням як слід діяти далі.

Але перш ніж назвати кращі 10 записів минулого року, я хотів би щиро подякувати вам, дорогі мої читачі! Дякую вам за те, що ви були зі мною ці чотири місяці, за те, що читали і коментували мої записи, за те, що підтримали мене на конкурсі BUBA 2009, за те, що слідували за мною в Twitter, читали інші мої блоги… Без вас в мене нічого б не вийшло. Дякую вам ще раз! Сподіваюсь, ми будемо разом і у 2010 році, більш того, наші лави поповнять нові цікаві люди.

Навіть кращі 10 записів я обрав саме ті, за які ви голосували найактивніше, і яким ви ставили максимальні бали.

Тож, які записи ви, шановні мої читачі, визнали кращими, за весь час існування блогу?:-)

 1. Серія “PowerPoint 2007: про що питають люди?Частина 1, Частина 2. В цих постах я зібрав запитання з відповідями, отримані протягом тренінгів з PowerPoint, які я проводив у Києві та Алмати. Сподіваюсь, вони стали вам у пригоді. І нагадую, що серію ще не завершено – я буду продовжувати публікувати ваші запитання.
 2. Серія “Excel 2007: Про що питають люди?Частина 1, Частина 2. Аналогічна підбірка питань моїх українських та казахських студентів стосовно Excel. І також буде продовження!
 3. Ігри з доставкою на Робочий стіл. Опис нового сервісу від Microsoft під назвою Games on Demand, яка дозволяє вам безкоштовно качати демо-версії найновіших іграшок та насоложуватись перглядом відповідних зображень і відео.
 4. Серія “Word 2007: Про що питають люди?Частина 1, Частина 2. Підбірка питань (звичайно ж, з відповідями) від моїх українських та казахських студентів стосовно Word 2007. Чекайте продовження, далі буде!
 5. Записник, доступний звідусіль – опис двох способів синхронізації нотаток OneNote на всіх ваших машинах. Дуже раджу, сам так все налаштував, і тепер у мене немає проблем з втратою нотаток!
 6. Несекретна лабораторія MS Office – розповідь про чудові продукти, які вийшли з надр Microsoft Office Labs. Деякими з них я користуюсь постійно. Вам також раджу пордивитись, можливо ви теж щось собі підберете до смаку…
 7. Ставимо завдання, щоб їх розв’язуватиопис чудової програми ToDoList, яку я сам активно використовую для керування задачами, та відслідковування часу, витраченого на роботу над ними.
 8. Підтримую вітчизняного виробникаогляд PocketBook 360, пристрою з яким я проводжу дуже багато часу, ідеального подарунку для тих, хто полюбляє читати.
 9. Office 2010 Web Applications! Wow! – думаю, тут навіть пояснення не потрібні!:-) Це розповідь про онлайнові додатки Microsoft Office 2010, доступні для всіх користувачів сервісу Microsoft Sky Drive абсолютно безкоштовно!
 10. Кращий помічник блоггераопис мого улюбленого Windows Live Writer, який на мою думку є найкращим з існуючих на даний момент блог-клієнтів.

Отакі записи у нас виявились кращими за критеріями рейтингу та кількості голосів. Сподіваюсь, вони були корисними для вас, допомогли економити ваш час, встигати більше, підвищили вашу персональну продуктивність. Ще раз дякую вам за те, що були зі мною у цьому, вже майже минулому, році!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 3 »

 
 • [...] This post was mentioned on Twitter by liketaurus, Microsoft Ukraine. Microsoft Ukraine said: Найкраще на ProductivityBlog.com.ua RT @liketaurus: Підсумки 2009: Top 10 записів: http://bit.ly/8BMZjD [...]

 • Олександр, дякую за блог :-)

  І невеличка порада: для своїх публікацій краще вказувати більш точні заголовки, наприклад, «Підтримую вітчизняного виробника» — це може бути про що завгодно (перша моя думка — про якісь продукти храчування), краще б щось на зразок «Детальний огляд PocketBook 360, його плюси та мінуси», замість «Записник, доступний звідусіль» — щось на зразок «Як зробити нотатки OneNote доступними звідусіль: 2 способи синхронізації». Такі назви дадуть можливість найти ваші публікації більшій кількості людей, тому що і Яндекс, і Google дуже багато уваги приділяють назві.

  • Будь ласка Олексій!

   Дякую за Вашу пораду. Я розумію, що запропоновані Вами варіанти назв є адекватнішими з точки зору пошукової оптимізації. Однак… мені подобаються цікав, інтригуючі назви.:-)

   З Новим роком Вас і Різдвом Христовим!

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL