Несекретна лабораторія MS Office

А чи знаєте ви про те, що Microsoft має нетаємну лабораторію, в надрах якої розробляються нові експериментальні проекти, пов’язані з MS Office? Якщо ні, то ось вам лінк – http://www.officelabs.com/.

Тут ви знайдете кілька по-справжньому цікавих проектів, і деякі з них я вже перевірив на собі.:-) Перший проект, про який хочеться згадати – це pptPlex, аддон для PowerPoint, який дозволяэ зробити ваші презентації дійсно вражаючими, оскільки розташовує всі слайди (а точніше їх зменшені зображення) на одній площині, дозволяючи переміщуватись між ними, збільшувати і зменшувати їх як завгодно, організовувати групи, і т.д. Чудова річ. Думаю, я не помилюсь, якщо скажу, що я одним з перших в Україні (якщо не першим), почав використовувати цю штуку регулярно – під час моїх тренінгів в Центрі Знань. До того ж, підтримується multi touch, та купа інших чудових фіч. Рекомендую!

Споріднений з pptPlex проект – це Canvas for OneNote. Він так само візуалізує записники OneNote, розміщуючи їх на площині, і дозволяючи маніпулювати ними у стилі “перекладання паперів” на робочому столі. Оскільки я є великим фаном OneNote, ця річ мені також прийшла до вподоби.

imageВ MS Outlook на робочій машині, крім Xobni (http://www.xobni.com/), у мене встановлено Email Prioritizer – чудовий плагін, який додає можливість присвоєння рейтингу окремим листам (наприклад, базуючись на інтенсивності листування з конкретним респондентом), а також має цінну функцію "Do not disturb", яка дозволяє на певний період вимкнути отримання пошти, аби сконцентруватися на якомусь-іншому завданні, і не відволікатися на читання нових повідомлень. Супер!

Community Clips – це аддон для MS Office, який дозволяє записувати з екрану дії, які ви виконуєте в Word, Excel, або іншій програмі з цього пакету, і публікувати на спеціальному порталі покрокових інструкцій для користувачів MS Office.

Speed Launch – цей лончер обіцяв стати ще одним знаряддям “клавіатурного ніндзя”, однак, не справив на мене особливого враження. Можливо, я просто чогось не зрозумів, або не надто довго намагався освоїти цей продукт.

І це лише кілька з розміщених на сайті проектів. Дуже раджу зайти на OfficeLabs – впевнений, ви теж знайдете там щось корисне для вас особисто.

P.S. Загляньте також на EducationLabs

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 20 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL