Ставимо завдання, щоб їх розв’язувати

Всі ми знаємо яку важливу роль у керуванні своїм робочим часом грають списки завдань. Для роботи з ними ми використовуємо найрізноманітніші інструменти – від задач Microsoft Outlook до спеціалізованих онлайнових сервісів.

Сервісів для керування задачами на ринку існує безліч. Аби в цьому переконатися, достатньо просто зробити запит по ключовому слову task на http://www.go2web20.net/.:-) Та й десктопних програм, які реалізують подібний функціонал, теж немало (подивіться хоча б сюди – http://www.freedownloadscenter.com/Best/free-task-list.html).

Однак, переважна більшість таких програм та сервісів або не підтримують складну ієрархію завдань з багатьма рівнями вкладеності, або мають заплутаний та незручний інтерфейс. Тому я вже років зо два користуюсь для керування персональними задачами простим і зручним продуктом під назвою ToDoList від AbstractSpoon (http://www.abstractspoon.com/). Це дійсно чудовий менеджер завдань, функціонал якого просто вражає.

Програма абсолютно безкоштовна,  більш того – це програма з відкритим вихідним кодом. ToDoList повністю портабельний і  має надзвичайно зручний інтерфейс.

image Надзвичайно зручною є функція автоматичного відслідковування часу, витраченого на роботу над завданням – достатньо просто натиснути невеличку кнопку з зображенням годинника поруч з полем “Time Spent” – і годинник пішов! Натисли ще раз – відлік скінчився і тривалість робіт зафіксовано у відповідному полі. Супер, просто знахідка для фрілансерів з погодинною оплатою!

Також можна експортувати список у найрізноманітніші формати, дуже гнучко налагоджувати параметри завдань, додавати до них коментарі у вигляді тексту або RTF, є також вражаюче потужні засоби фільрації та пошуку, і т.п. – всього і не перелічити. А тут – http://www.abstractspoon.com/tdl_resources.html – можна знайти деякі плагіни для ToDoList, які дозволять розширити його і без того вельми вражаючий функціонал.

До того ж є версія для Windows Mobile – ToDoListPPC (http://www.codeproject.com/KB/mobile/TodoListPPC.aspx), яка дозволяє працювати “в польових умовах” з тим же списком завдань, що і на великому комп’ютері.

image

Спробуйте! Впевнений, що сподобається!:-)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 4 »

 
 • [...] W$ пишет блоговые записи именно в Live Writer), а также обзор приложения для составления списков дел ToDoList (несколько недель назад открыл для себя эту программу [...]

 • Спасибі за огляд і за перспективний україномовний сайт. Бажаю росту і розвитку, плюс успішної монетизації і самоокупності :)
  Також пропоную математичний термін “задача” замінити еквівалентом англійського task – “завдання”

  Щасти!

 • author says:

  Дякую за добрі побажання, Роман!

  Я буду старатися, аби не розчарувати своїх читачів.

  Термін “задача” я використав за старою звичкою, оскільки завжди користуюсь тільки англомовними продуктами. Так, Ваша пропозиція є слушною – “завдання” звучить краще. Дякую!

 • HilikFoter says:

  Постоянно перечитываю ваши статьи. Сохраняю их на комп и потом перечитываю

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL