Краще з ProductivityBlog за 2017 рік

Доброго дня вам, друзі!

Дозвольте ще раз привітати вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

image

Новорічні свята майже минули, ми всі вже потроху повертаємось до роботи, тож настав час підвести підсумки й перелічити ті статті, які минулого року привернули найбільше уваги. Як завжди, критерії відбору дуже прості – середня оцінка читачів, кількість коментарів, кількість посилань на статтю.Увага!

Як я вже говорив раніше, я вирішив трохи поекспериментувати з браузерним майнінгом, додаючи посилання на майнер на початку тексту кожного нового повідомлення.Я не хочу робити так, як Pirate Bay та інші сайти – все прозоро і залежить лише від вас, друзі – якщо вас зацікавила тема статті, будьте ласкаві, натиснути на це посилання (альтернативний варіант – натиснути сюди), яке відкриє в новій вкладинці сторінку (вихідні коди – на Codepen, все чесно), в яку я додав інтерфейс веб-майнера однієї з небагатьох криптовалют, які ще є сенс добувати на процесорі, а також зробив лічильник вашого внеску (лише перше посилання) з можливістю подивитись, якій сумі в гривні це відповідає.

Вам це не буде коштувати нічогісінько – ви просто запустите процес і залишивши вкладинку відкритою, повернетесь до читання статті (а можете й поспостерігати за процесом – це досить медитативне видовище). Ці нехитрі дії, можливо додадуть ту саму копійчинку, якої мені не вистачало аби ще раз випити кавиSmile, а я буду вам вельми за це вдячний.


 

Що ж, почнемо!

2017 рік був особисто для мене дуже напруженим (скоро я напишу велике повідомлення про мої особисті враження, відкриття та розчарування року), тож в блозі було опублікувано всього 26 статей. Не всі з них сподобались вам однаковоSad smile, проте цікаво, що рівно половина з них – 13 повідомлень – отримали рейтинг 5.0.

Тож, ось вона, трійка абсолютних рекордсменів:

  1. Арсенал параноїка або як зберегти приватність

Як на мене – приватність, портативність та виконання офісних завдань – цілком природній вибірSmile

Наступні за рейтингом – порція повідомлень про Андроїд:

Теж логічно – огляд варіантів використання улюбленої ОС на десктопі, й рецепти вирішення типових проблем.

Ну і нарешті – остання порція – присвячена виконанню практичних завдань:

Що тут скажеш – просто конкретні інструменти для виконання конкретних завдань.

На жаль, цикл статей про повернення до життя застарілих машин та використання їх у якості повноцінних робочих станцій (частини 1, 2, 3, 4) не отримав високої оцінки, хоч мені особисто речі, описані в цих повідомленнях, дуже стали в нагоді й буквально врятували комп’ютерний клас в коледжі. Можливо, такі статті слід було публікувати в іншому місці, хоч я й прагнув продемонструвати, що Linux – це просто, зручно, красиво й взагалі чудово…

Що ж, на сьогодні у мене все. Життя просто кипить, справ – купа, роботи – мореSmile
Проте, вже дуже скоро я повернусь з традиційним оглядом особистих вражень від року, що минув, а поки що, як завжди, говорю вам – до зустрічі за тиждень, друзі! Бережіть себе!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 3.8/5 (13 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

1 коментар »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL