Microsoft Office: повертаємось до витоків

Доброго дня вам, друзі!

Даруйте, що давно не писав нічого новенького – занадто багато всього відбулось за цей місяць, ба навіть продовжує відбуватись – керівництво практикою з "Технологій розробки програмного забезпечення", подача документів про захист дисертації до УкрІНТЕІ та МОН, розробка нового відеотренінгу з Javа, "вичитка" пояснювальних записок до дипломних робіт, підготовка рецензій, відгуків, актів впровадження, спроби реанімувати мій комп’ютер, який не витримав спекиSad smile, кілька "очних" тренінгів поспіль, до того ж, частину з них довелось провести англійською.

image

Саме з нагоди цих тренінгів я й вирішив сьогодні дещо для вас написати. Справа в тому, що це були тренінги з Excel для "суперюзерів" – людей, які потім будуть навчати та допомагати іншим користувачам, та тренінги з VBA-програмування для хлопців та дівчат з ІТ-відділу. Тож мені довелось трохи відійти від SharePoint, від програмування, й повернутись до витоків – поглянути на програми зі складу Microsoft Office з точки зору користувача. І сьогодні я розповім вам про дуже лаконічні й абсолютно безкоштовні навчальні матеріали, які допоможуть вам швидко ознайомитись з можливостями SharePoint, Excel, Word, інших програм Office. Ви можете також використати деякі з них у своїй повсякденній діяльності у якості "шпаргалок".


Шпаргалки? Іноді це добре!

Якщо мова йде про шпаргалки, зазвичай на думку спадають невеличкі клаптики паперу, зписані дрібними літерами, які дехто з нас використовував у школі під час іспитів. Однак, я розповім вам не про них, а про "правильні шпаргалки" – Quick Reference Cards.

image

Одним з найвідоміших "виробників" таких "правильних" шпаргалок, "продукцією" якого я сам вже багато років користуюсь і раджу іншим, є компанія CustomGuide. На сайті компанії ви можете завантажити купу шпаргалок з найрізноманітніших програмних продуктів Microsoft і не тільки, до того ж – для різних версій програм.

image

Інший варіант – завантажити шпаргалки з Office з сайту Microsoft, точніше – з Центру підтримки Office. До речі, тут ви знайдете також шпаргалки з іннших продуктів Microsoft, і короткі керівництва з виконання типових дій (Quick Guides).

image

Як бачите, вибрати є з чого. І це лише два найвідоміші ресурси зі “шпаргалками”!

 

Безкоштовні міні-курси

Якщо ж вам хочеться чогось більшого, аніж просто двосторінкові документи з основними “рецептами” використання програм, до ваших послуг безліч безкоштовних міні-курсів, вивчати матеріал яких можна вдома у зручному для вас режимі.

На вже знайомому вам сайті компанії CustomGuide просто пролистайте сторінку зі шпаргалками трохи вниз, і ви побачити три безкоштовних курси – з Excel 2016, SharePoint 2013 та Windows 10.

image

Microsoft теж не пасе задніх, пропонуючи безкоштовні міні-курси зі своїх продуктів через портал підтримки користувачів Microsoft Office.

image

Інший варіант – пошукати “повноцінні” курси на сайті “Віртуальної академії Microsoft”. Ось, наприклад, дуже непоганий курс з аналізу даних в Excel. І, повірте мені, – там ще багато чудових курсів!

image

Також варто звернути увагу на курси від GCF LearnFree – сайт також пропонує велику кількість безкоштовних тренінгів різноманітної тематики, в тому числі й курси з Microsoft Office.

image

А ось – виликий список тренінгів, книжок, навчальних матеріалів та інших ресурсів з Microsoft Office з посиланнями на них.

Ну і наостанок – простий тест з Excel, а також тести з Excel та програмування на VBA. Звичайно ж, безкоштовно!

Що ж, на цьому на сьогодні, мабуть, все. Бережіть себе й своїх близьких, і не беріть з мене приклад – не зникайте надовго!Smile

До зустрічі за тиждень, друзі!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL