Переможці в родині Microsoft Office

Доброго дня вам, друзі!

Близько тижня тому я просив вас розповісти, які саме програми з пакету Microsoft Office ви використовуєте найчастіше. І ось тепер, цього субботнього дня, мені хотілося б підвести підсумки цього опитування.

image

На перші місця, і це не дивно, вийшли Word, Excel, і PowerPoint. Саме про ці програми ми вже не раз з вами говорили (і ще не один раз поговоримо), і саме про них мені найчастіше доводиться розповідати під час тренінгів.

Цікаво, що Microsoft Word використовують абсолютно всі (!),  Excel’ем користуються 78% респондентів, а PowerPoint є постійним робочим інструментом 56% користувачів. Зрозуміло, текстові документи треба готувати всім, більшість користувачів також веде якісь обрахунки і звітність (робочий час, витрати і т.ін.) в Excel, а PowerPoint використовують здебільшого менеджери, викладачі, та всі інші, чия діяльність пов’язана з публічними виступами. Таких людей серед читачів виявилось більше половини.:-)

Наступна за популярністю група програм – це Outlook (44%), Visio (38%), OneNote (24%). З Outlook все зрозуміло – це стандарт де-факто у галузі PIM-програм, Visio – це простий засіб створення ілюстрацій і діаграм, який не вимагає від користувача спеціальних знань, вмінь і навичок. А от OneNote мені щиро жаль. Як я вже писав, я вважаю OneNote кращим з існуючих на даний момент універсальних записників. А користується ним менше четвертої частини читачів? Дивно…

Найменше голосів отримали InfoPath (11%), Access (7%), Publisher (2%). InfoPath – це дійсно чудова річ, яка безліч разів виручала мене, коли мені було потрібно організувати анкетування, зібрати якісь дані від співробітників або клієнтів. Думаю, вона стане в нагоді викладачам, співробітникам HR-департаментів, менеджерам з продажу… Я радий, що цим чудовим інструментом все ж таки користується частина моїх читачів.:-) Access – це СУБД, яка орієнтована на індивідуальне використання, хоч я не раз чув про випадки роботи з цією програмою у корпоративному середовищі, хоч для таких потреб є набагато функціональніші засоби. З огляду на це, вважаю, 7% – цифра цілком реальна. А от Publisher дуже  жалко. Ця проста і зручна видавнича система (спрямована також на індивідуальне використання) отримала всього 1 голос!

SharePoint Workspace не отримав жодного голосу. І я цьому також не дивуюсь. Справа в тому, що ця програма є наступником Microsoft Groove, знайомої нам за Microsoft Office 2007. Ідея була чудовою – дати людям можливість спілкуватися і працювати пліч-о-пліч незалежно від місця, де вони в даний момент знаходяться. Однак, з різних причин, цей продукт “не пішов”. З SharePoint Workspace, як мені здається, Microsoft робить дуже правильний крок – переносить всю спільну роботу в SharePoint-сервер, який поступово стає стандартом де-факто для корпоративних інтранет-систем. Office 2010 поки що не вийшов офіційно, тож результат у 0 голосів також цілком зрозумілий.

Отакі-то результати ми отримали. Висновки, які я зробив для себе:

  • обраний мною курс “Word-Excel-PowerPoint” був правильним
  • про Visio і OneNote я вже трохи писав, а от про Outlook треба найближчим часом написати. І я вже навіть знаю, що саме я напишу:-)
  • треба буде розповісти про конкретні “рецепти” використання OneNote в різних ситуаціях
  • Publisher я також згадував, а про використання Access і InfoPath треба буде поговорити. Теми для розмов я також вже сформулював:-)

Тож, дякую вам всім за те, що висловили свою думку. Чекайте нових цікавих повідомлень і нових опитувань. Зустрінемось наступного тижня. Хороших вам вихідних!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 3 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL