Фрілансерам на замітку

Просто швидка порада для фрілансерів. Можливо, хтось не знайде у цьому записі нової для себе інформації, а комусь він стане у пригоді.

Два бажання

Одного разу, коли я проводив цикл семінарів у Мінську, замовник забажав отримати погодинний звіт про мою роботу, а також детальний звіт про витрати.

Звітуємо про витрати

Що ж друге бажання виконати було дуже просто – я запустив Microsoft Excel, клацнув правою кнопкою миші на ярлику робочого аркуша, вибрав Insert. Потім у вікні, яке відкрилось, перейшов на вкладку SpreadSheet Solutions і вибрав Expense Report. Все!

image

Залишилось лише видалити решту аркушів і внести до шаблону дані про свої витрати. Виглядає “заготовка” звіту про витрати так:

image

До речі, цією можливістю – шаблонами аркушів в MS Excel люди чомусь користуються дуже рідко. А даремно!

Звітуємо про відпрацьований час

А от з першим бажанням було складніше. Так, звичайно, серед стандартних шаблонів аркушів є Time Card, однак такий звіт виходить недостатньо детальним. Тоді я спробував знайти відповідний шаблон на Office Online в категорії Time sheets - http://office.microsoft.com/en-us/templates/CT101172771033.aspx?stt=1. На жаль, всі шаблони були схожі на локальний і мене на задовольнили.:-(

Проте, в кінці кінців, я завантажив Biweekly time sheet (http://office.microsoft.com/en-us/templates/TC060888761033.aspx?CategoryID=CT101172771033), просто додав рядки для задач, які виконував протягом дня, об’єднав стовпчики Sick та Vacations і назвав отриманий стовпчик Task. Вуаля! Ми отримали шаблон детального звіту про виконані задачі з формулами (вони були там “з коробки”), які автоматично обраховують витрачений час і суму оплати праці. Супер! А виглядає це так:

image

От і все!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 5 »

 
 • Svertikall says:

  Привет. Подскажите, как перевести блог с бесплатного хостинга, вот мой блог сайт
  Вроде как wordpress должен с легкостью перемещаться на новую площадку, хотя у меня все время промахи в базе данных. Я глянул там, хотя в php ничего не понимаю вообще и привлекать сторонних программистов то ведь не хочется. Может подскажите, как безболезненно перенести блог?

  • author says:

   Да, вордпресс должен мигрировать без проблем.
   Сам я проделать нечто подобное не пробовал, но в Сети масса статей на эту тему. Почитайте, например, вот это, или это.

 • [...] місяців тому я вже писав про створення звітів про витрати та про [...]

 • [...] також веде якісь обрахунки і звітність (робочий час, витрати і т.ін.) в Excel, а PowerPoint використовують здебільшого [...]

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL