Не подобається циферблат? Зроби свій!
Доброго дня вам, друзі!
Даруйте що давно не писав – трохи забігався Однак, сьогодні я хочу спробувати реабілітуватись і знову зачепити одну з моїх улюблених тем – теми розумних годинників. Так, я вже багато писав на цю тему, й зовсім недавно наводив перелік тих програм для Android Wear, які я використовую, однак, сьогодні я хотів поговорити про особливий аспект використання годинників, а саме – відображення часу, або циферблатів.
Якщо порівнювати з годинниками під керуванням інших систем, Android Wear спочатку здалась мені біднуватою у плані циферблатів. З часом моя думка не надто змінилась (наприклад, я й досі не звик, що циферблат не відображає курсів валют), однак, дещо в цьому напрямку зробити, все ж, можна, і зараз я розповім що саме.
Стандартні циферблати від вендорів
Як я вже писав, я користуюсь годинником від Asus, і тайванці й тут потішили користувачів своїх пристроїв – у стандартному додатку ZenWatch Manager є великий вибір циферблатів, деякі з яких навіть дуже непогані, до того ж, для них є можливість обрати фоновий малюнок і віджети, які буде містити циферблат. На 1-2 тижні погратись вистачить, а потім захочеться чогось новенького.
Хоч, думаю, для багатьох вистачить й стандартних циферблатів – я регулярно зустрічаю людей, яким навіть й на думку не спадає щось змінити, налаштувати чи модифікувати у своєму пристрої…
На щастя користувачів мого типу, Asus пропонує також додаток під назвою Face Designer. З його допомогою можна зробити власний циферблат (прямо на телефоні!), хоч якщо придивитись, ваші творчі можливості тут досить обмежені.
WatchMaker
Оце вже інша річ – ви можете як використовувати готові циферблати, так і створювати власні. Можливостей – купа, однак, щоб розвернутись по-справжньому, доведеться купити преміум-версію WatchMaker за 95 грн.
Так, воно, можливо, того варте, оскільки ви отримуєте доступ до тисяч готових циферблатів і розширені можливості створення/редагування. Однак, я виявив суттєвий недолік – лічільник кроків намагається рахувати їх з допомогою WatchMaker на телефоні, й не використовує датчиків годинника. Яке дивне рішення! Були ще деякі дрібні нюанси, про які я вже забув.
Висновок – якщо вас насамперед цікавить краса циферблату, а не інформативність, можливо WatchMaker вам сподобається.
Facer
Поки що мій фаворит. Причин – кілька. По-перше, безкоштовність. При цьому готових циферблатів теж дуже багато. По-друге – крутий онлайновий дизайнер – сервіс для створення циферблатів самотужки.
Кроки рахує правильно, можливостей – хоч греблю гати (хоч я й зміг виявити кілька багів, коли спробував прописати складний умовний оператор), портфоліо власних циферблатів – рекомендую! Я зробив для себе парочку циферблатів – з Бетменом та Айронменом і дуже ними задоволений.
До речі, ну дуууже багато готових циферблатів є тут. А за цим посиланням ви знайдете купу готових елементів (стрілки, фони тощо) для створення власних циферблатів.
Що ж, на цьому на сьогодні все. До зустрічі за тиждень, друзі! Хай вам щастить! І нехай вам завжди й на все вистачає часу Бережіть себе!
P.S. Хочу додати, що для створення нескладних циферблатів ви можете скористатись такожо онлайновим конструктором WatchFacePro.com (до речі, ось один з моїх). Також є важка артилерія у вигляді десктопних Watchface Studio (для Facer) та Desktop WatchMaker (WatchMaker). Перша – абсолютно безкоштовна, другий же існує у вигляді безкоштовної та премійм-версії.
Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.