Wow! Нарешті Windows Live USB!

Доброго вечора, друзі!

Даруйте, що довго не писав нічого новенького. Визнаю, винен, однак ці два тижні я був дуже зайнятий – почав працювати над новою книгою, потім поїхав до Києва аби провести черговий курс з HTML5/JS/CSS3.

image

Сьогодні ж у мене був перший робочий день в коледжі, тож заодно я вирішив поділитись з вами враженнями від успішного створення повноцінної “живої” флешки з Windows 8.1.

Так, річ дійсно піде про повноцінну Windows! imageНарешті! Мабуть, в далекі часи Windows XP багато хто х вас, користувався завантажуваним CD/DVD-диском з Windows PE, створеним з допомогою Bart PE Builder’а. Такий диск кілька разів рятував мене в ситуаціях, коли ”померла” система, встановлена на жорсткому диску лептопа, однак, можливості його були дуже обмеженими.

А кілька місяців тому, переглядаючи улюблений LifeHacker, я надибав на статтю, в якій покроково розписано як легко і просто можна встановити повноцінну Windows на змінний носій. Wow! Однак випробувати все це на практиці довелось лише на початку грудня 2014, під час “пар” з “Операційних систем”, разом з моїми студентами.

image

Тож, як це робиться і що вам для цього знадобиться?

  1. ISO-файл – образ інсталяційного диску Windows 8 або 8.1
  2. USB-диск, на який ви плануєте встановити систему
  3. утиліта WinToUSB, яку ви можете завантажити абсолютно безкоштовно

Далі можна вже нічого не говорити – все й так зрозуміло. Форматуємо флешку або зовнішній диск в NTFS (для флешки я раджу використовувати HP USB Tool або HP USB Key Utility). Встановлюємо WinToUSB на комп’ютер і просто виконуємо вказівки майстра зі створення завантажувального диска. Програма попросить обрати файл образу системи, диск для її встановлення, …все! Треба лише дочекатись завершення процесу (у нашому випадку – близько 40 хвилин), і можна пробувати завантажуватись з диску!

image

Поводить себе система так, як наче її встановлено “штатним” чином і є повноцінною, повністю працездатною Windows. Єдиний нюанс – працює трохи повільніше, можливо, через те, що ми використовувати диск с USB 2.0-інтерфейсом (USB 3.0 під рукою не було). Все! Тепер ви можете скрізь носити свою систему з собою.Smile

Люди кажуть, що для встановлення на флешку Windows 7 цей спосіб непридатний, краще зробити ось так.

На цьому на сьогодні все.

До зустрічі за тиждень, друзі!

Вдалих вам експериментів! І бережіть себе!

P.S. Так і просяться на екран дві теми для подальших статей – оглядів двох чудових девайсів, якими я не так давно почав гратись – USB-зарядної станції, та комплекту для побудови розумного дому від Broadlink. Тож слідкуйте за оновленнями блогу!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL