Де зберігати свої записи: так багато варіантів!
Колись я вже писав про універсальний записник від Microsoft, а саме Microsoft Office OneNote 2010. Тоді ж я говорив про те, яким чином ми можемо синхронізувати свої записи в OneNote на всіх наших машинах. Однак, тоді в мене не було стільки мобільних пристроїв, а телефон я використовував з Windows Mobile.
Тепер же, крім домашньої машини і нетбука я використовую смартфон з Symbian Anna і планшет з Android 3.2, тож основним записником для мене стала Evernote. Ця програма має версії для WIndows, веб-інтерфейс, чудовий клієнт для Android-планшетів, і неофіційні версії для Linux і Symbian (і звісно, всі записи доступні і в оффлайні також). До того ж, оскільки все зберігається на сервері, у мене немає жодних проблем з синхронізацією!
Проте, є й інші альтернативи і сьогодні мені хотілося б про них розповісти.
Перш за все, слід згадати давнього конкурента Evernote, а саме Springpad. Програма має непоганий веб-інтерфейс, і клієнт для Android. До речі, клієнт для Android-планшетів дуже у Springpad й дуже непоганий.
Десктопний варіант програми автори, скоріше за все, вирішили не створювати – навіщо, якщо ми постійно в онлайні? Так-то воно так, проте…
Наступний наш пацієнт – Catch Notes. Цей сервіс – майже ідентичний до Springpad: веб-інтерфейс + Android-клієнт.Windows або Linux-клієнту також немає
Проте, Android-клієнт – просто чудовий!
Йдемо далі. Якщо вже ми заговорили про Android, слід сказати про ще дві програми – записники. Перша – Note Everything – ще за часів, коли я використовував Android 2.1 на ZT-180, вразила мене своїм функціоналом. Це дійсно суперзаписник, однак, у нього немає власного онлайнового сховища, тож ви можете зберігати свої записи у Google Docs (якщо встановите відповідний плагін).
Друга – Beautiful Notes – цілком відповідає своїй назві. Дизайн – простий і вражаючий одночасно. Однак, власного онлайнового сховища також немає, тож для зберігання записів використовується Dropbox. Програму було розроброблено спеціально для Android-планшетів, тож я не зміг її оминути.
Наостанок хочу порадити поглянути також на Simplenote і Shelfster, хоч останній сервіс в першу чергу орієнтований на любителів техніки від Apple.
До речі, тут ви можете переглянути великий список ПЗ, подібного до Evernote, і обрати собі записник за власним смаком. За цим посиланням ви можете почитати про 5 альтернатив для збереження посилань, картинок, та інших матеріалів з Інтернет. А тут перелічено аж 17 онлайнових записників!
Що ж, на сьогодні вистачить. Якщо ж вам відомі інші повнофункціональні альтернативи до Evernote, я буду дуже вдячний, якщо ви поділитесь зі мною посиланнями. До зустрічі!
Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.
[...] вже кілька разів писав про програми-записники – як для Windows, так і для [...]