Робимо нотатки в стилі ASUS

Я вже кілька разів писав про програми-записники – як для Windows, так і для мобільних пристроїв. І здавалося б, додати вже нічого  – настільки багато претендентів на звання кращого записника.

image

Однак, абсолютно мимоволі якось так виходить, що мені на очі весь час потрапляють все нові й нові програми і сервісти такого родуSmile. І сьогодні я хочу розповісти вам про ще одну чудову програму, цікаву зокрема тим, що я її не завантажував і не встановлював – вона проникла у мій планшет самостійно.

Поясню, що я мав на увазі під “проникненням” – просто я виявив цю програму після оновлення прошивки мого ASUS EeePad Transformer до версії Android 3.2.1.

Називається програма на диво скромно – SuperNote. Наскільки я зрозумів, цю програму було розпроблено в ASUS спеціально для ASUS Transformer і Slider, тож в Android Market ви її не знайдете.

image

Які ж можливості вона надає? О, насправді нічого особливого – стандартні можливості зі створення текстових записів і малюнків, звичайні багатосторінкові записники. Однак, організовано все дуже зручно, і що найголовніше – коли ви робите рукописні нотатки, кожна літера зберігається як окремий малюнок, тож ви можете дуже зручно редагувати такі записи, не помічаючи різниці між нотатками, зробленими від руки і введеними з клавіатури! Такого я досі не бачив в жодній з подібних програм!

image

Тож, якщо ви є щасливим володарем ASUS EeePad Transformer або Slider, я раджу вам звернути увагу на SuperNote. А якщо ви використовуєте інший пристрій на базі Android – пошукайте SuperNote у вигляді apk-пакету.

А щоб переконати вас, що ці пошуки не будуть марнимиSmile, я пропоную вам переглянути відеодемонстрацію SuperNote:

Дуже непогано, чи не так? І до того ж безкоштовно! До речі, зараз ASUS робить дуже багато інших безкоштовних і дуже цікавих речей – згадайте про ASUS WebStorage і ASUS @Vibe!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL