Ще один маркет програм для Windows

Доброго дня вам, друзі мої!

Вчора мені знову довелось пройти через жахи перевстановлення Windows на машинах у коледжі. І, як завжди, після встановлення ОС довелось довстановлювати Office, Unreal Commander, Foxit Reader, Visual Studio Express і т.ін.

image

Колись я вже писав, наскільки просто можна реалізувати підготовку до роботи нового комп’ютера з допомогою альтернативних маркетів програм типу Ninite. І ось з’явився новий сервіс такого роду, на цей раз – з програмою-десктопним клієнтом.

Мова в нас піде про сервіс Speed Install. Він подібний до Ninite та інших відомих сервісів такого роду, також дозволяє обирати зі зручно  категоризованого каталогу з тисяч вільних програм і створювати оффлайнові інсталлятори.

Однак, на відміну від розглянутих сервісів, які працюють через браузер, Speed Install дозволяє обирати потрібні програми і встановлювати їх через невеличку програму-клієнт розміром близько 4 Мб.

Ви можете зареєструватись на сайті, заплатити невеличку суму за підписку на рік і розблокувати ряд функцій (наприклад, оффлайновий режим) у клієнтській програмі. Однак, все чудово працює і без реєстрації, хоч вам знадобиться інтернет і ви не зможете завантажити програми, а встановити їх потім.Sad smile

image

Ще один недолік – ви не зможете обрати шлях для встановлення програм.Sad smile Однак, для багатьох з нас це несуттєво.

Тож, раджу спробувати!

P.S. Можливо, вам відомі ще якісь альтернативні маркети для Windows?

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL