Ще один доступний пристрій

Добрий день!
Сьогодні мені хочеться розповісти про один пристрій, який нещодавно потрапив мені до рук. Пристрій, хоч і не без недоліків, але може він похвалитись достатньою функціональністю, низькою вартістю й непоганим зовнішнім виглядом. Мова піде “смарт-годинник” CanMixs C16. Точніше про смарт-браслет С16, бо смарт-годинником пристрій насправді не є, бо не підтримує встановлення додатків. Але це не обман з боку маловідомого виробника – навіть Xiaomi (Amazfit), Huawei та інші авторитетні бренди часто вводять покупців в оману, називаючи свої пристрої смарт-годинниками…

image

Як би то не було, пристрій дійсно цікавий і вартий придбання. А надто – за свою вартість всього $27.02, яку він виправдовує до останнього цента!

Перш за все, хочу ще раз наголосити, що це не смарт-годинник, тож не я не буду порівнювати його ані з Apple Watch чи Samsung Galaxy Watch, ані з “важкою артилерією” в особі Garmin, Polar, Fitbit, Suunto – їм він аж ніяк не конкурент. Але кому С16 може скласти конкуренцію – це браслетах Mi Band, “смарт-годинникам” Amazfit тощо.

Тож чим може похвалитись C16?

Непогана автономність. Виробник говорить про 45 днів роботи в режимі очікування або 10-15 днів активного використання. Я багато експериментував з браслетом, і в моєму випадку він протримався 11 днів, але залишалось лише 18% заряду, тож я його підзарядив. Думаю, про “15-днів” – це правда.

Непоганий екран. Екран тут незвичної форми – восьмикутний, як і сам корпус, яскравий і повнокольоровий, розміром 1.69” з роздільною здатністю 240х280. Рамки зовсім невеликі – не більші, ніж в моєму основному годиннику від Garmin (який коштує в десятки разів більшеSmile). Звісно ж є активація жестом (більшу частину часу екран вимкнений). Взагалі, і в цілому виглядає браслет досить непогано.

“Медичні” функції. Окрім звичного вже крокоміра, нагадування про неактивність та необхідність пити водувимірювання пульсу (в т.ч. і в режимі постійного моніторингу), та моніторингу сну, браслет може похвалитись вимірюванням артеріального тиску та насиченості крові киснем (сатурації). Покази тиску я порівнював з швейцарським тонометром, сатурації – з пульсоксиметром – розбіжність абсолютно незначна, вимірює досить точно. На жаль, пристрій не вміє вимірювати температуру тіла  й відображати попередження про можливу застуду (як мій Garmin), однак за таку ціну це вже було б занадто.

20 спортивних режимів. Є підтримка багатьох видів спорту, в т.ч. плавання (хоч виробник пише про  водонепроникність до 3 АТМ, що мене дивує – я звик, що 3 АТМ – це побутовий рівень захисту – миття рук, дощ тощо. Для плавання як в басейні, так і в морі я використовую годинник від CASIO з водонепроникністю до 20 АТМ – це дозволяє навіть пірнати з аквалангом). Показники (час, калорії, пульс тощо) відображаються досить наочно й зручно.  

image

Вправи (що це – наприклад, станова тяга, чи жим лежачи, чи згинання рук на біцепс, чи кранчі), підходи й кількість повторень браслет сам не розпізнає, але це нормально – таке вміють лише годинники Garmin зі своєю запатентованою технологією Garmin Move IQ. До речі про захист – виробник пише, що це захищений годинник для використання у дикій природі (міцний корпус, водозахист, тривалий час роботи), однак, поряд з G-Shock`ами виглядає пристрій не дуже – відсутні захисні напливи на корпусі, екран не надто утоплений, сам пластик виглядає м’яким, тож не дуже я в цей захист вірю…

Красивий та жвавий інтерфейс. Інтерфейс дійсно непоганий – все дуже яскраве, працює швидко, анімації плавні, є вибір циферблатів  (небагато – десь штук 40, але є), зручні швидкі налаштування тощо. Єдине, що не сподобалось – бульбашкове меню у стилі Apple Watch – як на мене це дуже невдале й незручне для використання рішення, хоч працює так само плавно, як і на Applr Watch дочки. Звісно ж є нагадування, будильники (встановлюються лише з телефона), повідомлення з телефона, дзвінки (можна скинути чи поставити на утримання), секундомір, таймер, погода (красиваSmile), керування  музикою на телефоні, керування камерою і ще купа всього. Додаток-компаньйон для Android – теж непоганий, простий і функціональний. Оскільки браслет має Bluetooth 5.1, то зв’язок з телефоном стабільний, не губиться навіть в іншій кімнаті.

Що не сподобалось: вже згадане бульбашкове меню, нестандартне кріплення ремінця (виглядає чудово, але думаю, будуть проблеми з його заміною), сам ремінець (занадто м’який як на мене пластик), вага (пристрій настільки легкий, що його не відчуваєш на зап’ястку).

В цілому ж браслет вартий своїх грошей й за цю невелику суму ви отримуєте більше, аніж могли б очікувати. Тож якщо вам потрібен доступний але досить функціональний пристрій якого буде не жалко у разі якщо з ним щось станеться – Canmixs C16 – це саме те, що вам потрібно, перевірено! Придбати С16 можна на Aliexpress. Пристрій потрапив до мене на тест, я не планую користуватись ним постійно, і як фітнес-компаньйон він мені не підходить (ну ви зрозуміли – GarminSmile), але як експонат колекції та “годинник для вилазок” чи поїздок на дачу чи на річку – цілком…

Що ж, на цьому у мене все, тож до зустрічі за тиждень, друзі!
Хай вам щастить! Бережіть себе та своїх близьких!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL