Повернення з “зеленого” відпочинку

Доброго дня вам, друзі!

Нарешті я розквитався з тренінгами з Azure та DevOps, ми з сім’єю з’їздили відпочити і повернулись додому. Цього року ми в останню мить вирішили не їхати за кордон, а відпочити десь поруч і зекономити трохи коштів на новий ремонт в оселіSmile

Відпочивали ми на базі відпочинку “Едем, що знаходиться у смт Велика Багачка Полтавської області у невеличкому дерев’яному будиночку з усіма зручностямиimage на самому березі річки Псьол.  Хоч як я полюбляю all-inclusiveSmile, однак зелений туризм мені на диво сподобався – гарні умови, чудовий пляж (не гірший, аніж у Болгарії), мангал біля будиночка, інтернет, спортмайданчик… До того ж, ми поїхали туди машиною, тож бази ми дістались з комфортом, улюбленою музикою та кондиціонеромSmile, а там двічі виїздили у селище повечеряти.

Трохи пізніше я детально опишу свої враження від відпочинку, а поки що хочу сказати, що нам дуже сподобалось,і щиро подякувати нашим гостинним господарям. Можливо, ми навіть повернемось в “Едем” наступного літа!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL