Навчаємось вдома на реальних проектах

Доброго дня вам, друзі!

Я вже не раз писав про дві важливі тенденції нашого часу: можливість самостійно здобути освіту онлайн та зростаючу роль веб-програмування. Так, зараз не становить жодних проблем знайти потрібний вам навчальний курс у мережі (досить часто – навіть безкоштовний!), немає проблем і сертифікуватись онлайн.

image

Однак, часто онлайнові курси все-ж таки більше орієнтовані на закріплення і перевірку наявних знань, а не на набуття нових (як, наприклад, курси від Solo Learn), а сертифікація передбачає просто відповідь на запитання тестів. Це теж непогано, однак, є кращий шлях! Сьогодні я хочу розповісти вам про сертифікацію для фронт-енд розробників (і не тільки), яка є принципово відмінною.

Мова в нас піде про freeCodeCamp – чудовий ресурс, де ви можете навчитись програмувати, створити портфоліо реальних проектів, отримати відповідний сертифікат, отримати можливість знайти нову роботуSmile, і зрештою, допомогти неприбутковим організаціям.

Навчання – абсолютно безкоштовне. Так, деякі розділи теорії поки що не завершені (ви відчуєте це лише коли перейдете до сертифікації з візуалізації даних), однак, завдання сформульовані, є приклади їх виконання та вимоги до розв’язання.

Щодо ж сертифікації, то вона проходить в абсолютно відмінній від інших ресурсів та вендорів манері. Аби отримати бажаний сертифікат, вам необхідно виконати всі практичні завдання базового, середнього та продвинутого рівнів, тож ніяких тестів – лише практика, лише хардкор!Smile

Не так давно я пройшов програму сертифікації для фронт-енд розробників, яка розрахована на більше ніж 477 годин(!), і я у захваті! Практичні завдання виконуються у формі “живих” додатків на codepen.io, тож одночасно ви отримуєте й портфоліо власних проектів. Всі завдання з алгоритмізації виконуються на сайті freeCodeCamp, одразу ж проходять тестування, і лише за умови успішного виконання всіх тестів ви можете піти далі. До того ж, алгоритми розглядаються дійсно фундаментальні, тож, мабуть, наступного року я буду пропонувати ці завдання моїм студентам на “Теорії алгоритмів”!

Якщо Вам цікаво, ось так виглядає мій сертифікат:

freeCodeCamp

А ось мій профайл, де ви можете ознайомитись з усіма розв’язаннями виконаних мною завдань. До речі, одне з завдань початкового рівня – це саме створення власного портфоліо. Ось, наприклад, моє.

Зараз я з задоволенням поринув у вивчення React і Sass, збираюсь продовжити виконання завдань (415 годин!) аби отримати сертифікат у галузі візуалізації даних. А ще ж є сертифікація для бек-енд розробників та “повна” сертифікація!

Чудово те, що з freeCodeCamp ви не тільки вивчаєте матеріал, а й одразу ж застосовуєте його на практиці і тільки за умови успішного застосування набутих знань отримуєте бажаний папірець! Wow! Дуже рекомендую!

Що ж, на цьому на сьогодні все!
До зустрічі за тиждень, друзі! Бережіть себе!
І пам’ятатйте – вчитись – ніколи не пізно!Smile

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

1 коментар »

 
  • [...] Навчаємось вдома на реальних проектах теж без коментарів – кожен з нас, а особливо вчителі й викладачі, повинні вчитись все своє життя аби бути в тренді, й вчити підростаюче покоління актуальним технологіям (ось через те, я й вважаю, що інститути післядипломної освіти, або “інститути вдосконалення вчителів” – це просто шарашки для відмивання грошей – якщо вчитель не вдосконалюється самостійно й постійно – гріш йому ціна!) [...]

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL