Як відновити дані метро-програм після перевстановлення системи або переходу на інший ПК

Доброго дня вам, друзі!

Я знову ненадовго приїхав додому, тож користуюсь нагодою аби поділитись з вами однією корисною знахідкою. Я вже писав про свій планшет CHUWI Vi8 Super Edition, який , до речі, й досі лежить вдома, оскільки продавець (компанія SMARTMOBI) не хоче виконувати свої обов’язки з гарантійного обслуговування.Sad smile

image

Під час тренінгів планшет мені потрібен постійно, тож я почав використовувати інший пристрій (теж з двома ОС) і перше, що потрібно було зробити перед початком використання планшету – це відновити в обох системах програми, які я використовую та їх налагодження.

Я впорався з цим практично за один вечір, тож сьогодні розповім вам як саме.


Windows 8.1

З десктопних програм у мене було встановлено лише Microsoft Office 2013, все інше я використовував лише у портабельному варіанті – з карти пам’яті. Ліцензійний Office з новим пристроєм також йшов, тож з десктопними програмами проблем у мене не було жодних.

Проте, раніше я вже писав, що намагався по максимуму замінити звичні Android-програми їх метро-аналогами, і мені це практично вдалось. Тож слід було подбати про відновлення на новому пристрої як самих програм, так і їх налаштувань.

З цією метою я використав просту програмку під назвою Windows 8 Apps Data Backup. Користуватись нею дуже просто – запускаємо на старому пристрої, відмічаємо програми, дані яких слід зберегти, натискаємо Backup та обираємо теку для збереження ZIP-архиву з даними програм.

image

На новому ж пристрої робимо навпаки – натискаємо Restore, обираємо архівний файл і все відновлюємо.

Самі ж метро програми забекапити та відновити у вас не вийде (хіба що зробите повний образ встановленої системи, наприклад, з допомогою RecImg), однак їх легко встановити знову через Windows Store (Account > My Applications).

image

Все! Готово! Насолоджуємось!

 

Android

З андроїдом довелось повозитись. Рута у мене не було, тож я отримав його з допомогою Kingo Root, після чого, як на всіх інших моїх пристроях, встановив Titanium Backup. Однак, він не запрацював – запитав про рут-доступ, я, звісно ж, дозволив, а потім програма просто зависла! Після перезавантаження – така ж ситуація.Sad smile Перший раз таке бачу, однак, факт є факт…

imageНа щастя, я згадав про Helium від ClockWorkMod! Ця чудова програма допомогла мені без проблем зробити бекап моїх програм та їх налаштувань в Google Drive, а потім так само безпроблемно – відновити їх на новому пристрої. Так, дещо все ж довелось доналаштовувати, однак, це були вже дрібниці. Wow!

До речі, пізніше я виявив, що Ultimate Backup на моєму пристрої працює, тож цілком може слугувати непоганим замінником Titanium Backup. Проте, я вже використав Helium, мені сподобалось, тож я буду використовувати його й надалі.

Що ж, друзі, на сьогодні все.

Зустрінемось за тиждень! Бережіть себе та свої дані!Smile Хай вам щастить!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL