В пошуках зручної док-стації для телефона

Доброго дня вам, друзі!

Я вже не раз писав про дрібні гаджети, які роблять наше життя зручнішим. Одним з таких гаджетів є зручна підставка, а в ідеалі – док-станція для телефона. За часів NOKIA C7-00, я використовував просту саморобну підставку, зроблену зі старої кредитної карти (до речі, сьогодні дочка зробила собі таку ж штукуSmile), яка дозволяла ставити телефон на стіл (у альбомній орієнтації) під час зарядки або перегляду фільмів, або просто використовувати його у якості настільного годинника, запустивши відповідну програму (Nightwatch).

image

Пізніше, вже для Lenovo K900  я придбав на DealExtreme “безіменну” док-станцію для зарядки, проте, користуватись нею не зміг, оскільки роз’єм просто не входив в порт телефона на достатню для забезпечення надійного контакту глибинуSad smile. Добре, що знайшовся студент, який в мене її придбав для свого JAIYU. Ще одна спроба (навіть з HDMI!) й досі лежить у мене в шафі, оскільки, як виявилось, підходить лише для телефонів SAMSUNG.Sad smile

І ось, нарешті, я знайшов ідеальний варіант – і підставку, і зарядну станцію, і док-станцію для підключення до телефону найрізноманітніших зовнішніх пристроїв. До того ж – варіант універсальний, сумісний практично з будь-яким пристроєм!

Не так давно я вже писав про зарядну станцію ORICO, яка значно скоротила кількість зарядних пристроїв в квартирі. Герой (чи героїня?) цієї статті – теж гордо носить логотип цієї компанії. Знайомтесь – ORICO HSC2-TS-BK. Придбав я її, звісно ж, на Aliexpress. Вартість – близько $30, однак річ варта своїх грошей. Виглядає пристрій ось так:

image

Звісно ж, це промо-картинка, я не люблю техніку Apple.

До речі, від замовлення до моменту отримання пакунку пройшло менше двох тижнів – рекордний термін для безкоштовної доставки!

Чим же може похвались цей пристрій? О, багато чим:

  • 2 USB-порти SuperCharge 2,1А – якраз для мого телефона!
  • 3 звичайних USB-порти
  • 1 вхідний USB-порт (USB IN)
  • кард-ридер для SD та MicroSD-карт
image image

Тож ви можете поставити на підставку свій телефон і або заряджати його (одночасно з чотирма іншими мобільними пристроями), або під’єднати OTG-кабель до USB IN і отримати можливість підключити до телефону до трьох різноманітних пристроїв (миша, клавіатура, зовнішній жорсткий диск, мережева карта або MHL-адаптер) плюс можливість працювати з картками пам’яті!

Інший можливий сценарій – використовувати пристрій як USB-хаб з додатковим живленням (просто сполучіть один з USB-портів комп’ютера та USB IN) з можливістю зарядки мобільних пристроїв. Це не мій випадок, оскільки мій системик має 8 USB-портів ззаду і 6 спереду, плюс хаб на 4 порти на столі.Smile

Тож я сполучив USB IN з OTG-кабелем, а до одного з “звичайних” USB-портів під’єднав 4-портовий USB-хаб. Кабель для зарядки я встромив в один з SuperCharge-портів. Таким чином я отримав просто зарядну та док-станцію для мого телефону, яка одночасно може також заряджати ще й годинник та фітнес-трекер.Smile До речі, навіть такий великий телефон, як мій Lenovo K900 стоїть на підставці дуже надійно, навіть в портретній орієнтації. За можливі подряпини я теж не турбуюсь, оскільки вся поверхня док-станції покрита приємним на дотик Soft Touch-лпастиком.

До речі, маленький нюанс – вмикати живлення док-станції (в комплекті йде зовнішній блок живлення) треба не лише під час зарядки, а й у випадку використання OTG. Одразу я до цього не додумався – лише на другий день користуванняSmile. Про те, ввімкнено живлення пристрою чи ні, ви можете дізнатись за допомогою синього (з м’яким світлом, як я люблю) світлодіода, розташованого над логотипом виробника. Виглядає дуже стильно!

Одним словом (хоч це я вже повторююсь), ORICO – зе бест!Smile

Що ж, на цьому все.
До зустрічі за тиждень! Хай вам щастить, друзі!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL