Качаємо торенти швидше

Доброго вечора Вам, друзі!

Тема, яку я сьогодні хочу підняти, є трохи провокаційною. Багато хто скаже, що “торенти – це погано”, оскільки саме таким шляхом можна безкоштовно отримати платний контент. А це – злочин!

Так, досить часто цю технологію пов’язують з правопорушеннями. Однак, у торентів є й цілком легальні застосування, наприклад, більшість виробників дистрибутивів Linux пропонують торенти як один з основних способів завантаження ОС. А ще слід згадати про BitTorrent Sync і TorrentStream.

image

Як би то не було, впевнений – одна з перших програм, яка з’являється на ваших комп’ютерах після встановлення Windows – це uTorrent. Я теж донедавна використовував uTorrent, проте не так давно знайшов йому чудову альтернативу, про яку й хочу вам розповісти.

Я вже писав про те, які переваги я отримав після встановлення пакету Linux Terminal Utils (LTU) на мій плеєр Dune HD Smart D1. Одна з переваг – швидка “торентокачалка” Transmission – добра  знайома зі світу Ubuntu.Smile

Transmission – це не клієнт, а сервіс, для керування роботою якого можна використовувати або веб-інтерфейс, або спеціальні програми віддаленого керування, про які я теж вже писав. Проте, писав я лише про мобільні пристрої. Сьогодні ж мені хочеться розповісти про досвід використання Transmission на ПК.

 

Сценарій перший – віддалене керування

Здається, я вже говорив, що з ПК я тепер торенти не завантажую – плеєр це завдання виконує краще і швидше. Тож роль ПК зводиться до керування завантаженнями та додавання нових торентів. Найпростіше зробити це за допомогою “рідного” веб-інтерфейсу, який надає весь необхідний функціонал.

image

Однак, якщо вам хочеться чогось звичнішого, подібнішого до uTorrent, Ви можете обирати серед Transmission Remote GUI, Transmission Remote .NET, або Transmission-Qt Win.

Думаю, якщо добряче пошукати, можна знайти ще кілька клієнтів для віддаленого керування сервісом. Я ж особисто зупинився на Transmission Remote GUI – виглядає він стильно, звично, і надає всі необхідні мені функціональні можливості.

image

 

Сценарій другий – Transmission на ПК

Інший сценарій – це коли сервіс Transmission встановлено на ПК і торенти завантажує комп’ютер.

Якщо у вас Linux – немає проблем, все встановлюється дуже легко, а керувати демоном (так в Linux називають сервіси) можна з допомогою того ж Transmission Remote GUI – звісно ж, версії для Linux теж є.

А якщо Windows? В цьому випадку ви теж можете насолодитись Transmission, встановивши сервіс transmissiond або transmission daemon CygWin (підозрюю, що це один і той же проект). Ну а далі, думаю, все зрозуміло.Smile 

До речі, ось тут є непогана стаття на тему використання демона Transmission під Windows. А ось – свіжий варіант, датований поточним роком.

Отже, як бачите, utorrent має дуже непогану альтернативу, яка здалась мені набагато зручнішою і швидшою.

До речі, встановити Transmission можна не лише на ПК і HD-плеєри – будь-яка “Linux-коробочка” здатна працювати торентокачалкою – наприклад, мій NAS D-Link DNS-325 теж це може, хоч туди я демона не встановлював, обмежившись однією “качалкою” – плеєром.

Що ж, на цьому все. Наступного разу я розповім вам про новий незвичний тренажер, який я нещодавно придбав, і про те, як з його допомогою, тренуючись лише шість хвилин на день привести себе до норми.

До зустрічі за тиждень! Хай Вам щастить!Smile

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL