Продовжуємо маскуватись під Windows 8:-)

Доброго вечора вам, друзі!

Сьогодні я, як і обіцяв, хочу повернутись до теми метро-інтерфейсу на мобільних пристроях. Колись я про це вже писав, до того ж, не обмежуючись лише планшетами та телефонами. Проте, з тих часів минуло досить часу й дещо змінилось.

image

Тож зараз я розповім як “пощастило” в цьому плані користувачам планшетів Cube, і як легко отримати те ж саме усім іншим любителям зеленого робота.Smile

Про всяк випадок, аби попередити запитання з зали, скажу, що маскування однієї ОС під іншу, як на мене, – справа абсолютно нікчемна. Однак, погратись можна…Smile

 

Для шанувальників кубізму

Спочатку поясню що саме я мав на увазі, коли говорив, що користувачам планшетів Cube пощастило більше ніж іншим. Я теж користуюсь пристроєм цього виробника (MyTab U30GT2) і намагаюсь оперативно оновлювати програмне забезпечення планшету. І наші китайські друзі досить часто радують новими, часом несподіваними можливостями в нових версіяї “прошивок”.

Так, свого часу з’явився багатовіконний режим, який дозволяє вікривати будь-які програми в окремих вікнах, переміщувати їх, масштабувати, перемиками і т.д. – точнісінько так, як на “великому” комп’ютері. Про це я вже колись писав. Скажу лише, що спочатку було прикольно, а потім я цю можливість просто вимкнув, оскільки не знайшов їй практичного застовування.Sad smile

А не так давно, в прошивках як для міжнародної версії мого девайсу (Cube U30GT2), так і для інших моделей виробника, я помітив так званий “Windows 8 METRO like UI”. Виглядає практично “один в один”, в чому ви можете переконатись на власні очі, переглянувши цей ролик від arctablet – відомого виробника кастомних “прошивок” для Android-пристроїв:

Непогано, чи не так?

image

До речі, щось подібне пропонує інший китайський виробник приблизно такого ж калібру – PIPO у своїй фірмовій оболонці Pipo Family Launcher (мал. вище).

 

Інші – теж у виграші!

Якщо ж ваш планшет – від іншого виробника, ви теж можете отримати зовнішній вигляд системи, практично ідентичний до Windows 8. До того ж, ще більше схожий на оригінал, ніж описаний вище!

Для цього ви можете встановити з Google Play Store програму-лончер з назвою Windows 8 Metro Launcher. Програма абсолютно безкоштовна, не потребує рут-прав і зробить з системи вашого планшету або телефону практично копію Windows 8. Зкопіювали все – навіть charm-bar і екран запуску програм.

image

Вражає, чи не так?

Мої студенти, які пробували встановлювати цей лончер на свої телефони, говорили, що не вистачає лише яскраво жовтого чохла-бампераSmile і можна говорити всім, що це NOKIA Lumia!

Тож, якщо вам подобається зовнішній вигляд Windows 8, дуже раджу спробувати!

 

Ще кілька слів “в тему”

А на останок я хочу розповісти про Windows 8 Transformation Pack – пакет, який дозволить зробити з Windows 7 копію Windows 8. Навіщо – це запитанняSmile, однак, кажуть, виходить дуже схоже.

image

Тож, якщо є бажання, і якщо ви з якихось причин й досі використовуєте Windows 7, можете спробувати.

На цьому я з вами прощаюсь, не буду відволікати вас від напруженої підготовки до новорічних святSmile.  До зустрічі за тиждень, останньої у 2013!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
  • illya says:

    Зачем такие извращения? Каждая система хороша по-своему, зачем подделываться под другую?

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL