Ще один штрих в допрацюванні Windows 8.1

Доброго вечора вам, друзі мої!

Минулий тиждень був для мене справді пекельним – повернувшись до коледжу після двох тижнів, протягом яких я проводив тренінги у Києві, я був змушений надолужити пропущене, тож у мене кожен день було по чотири пари.Sad smile Про два тренування на добу я теж не забував, тож виморювався вщент. Проте, за вихідні я трохи відіспався, тож хочу повернутись до теми допрацювання Windows.

image

А поговоримо ми сьогодні про бічну панель, яка зникла у Windows 8, проте віджети робочого столу багато кому подобаються (мені тежSmile), тож існує безліч програм, які можна використати на заміну їй. Героі нашого сьогоднішнього огляду – MetroSidebar та xWidget.

Перш за все хочу сказати що я особисто для відображення потрібних мені віджетів робочого столу ще з часів Windows 7 використовую набір Rainmeter + Omnimo UI. Ці софтинки дозволяють мені зробити свій робочий стіл вельми функціональним, привабливим і відповідним до стилістики ОС. Результат виглядає приблизно так:

image

Як на мене – непогано.Smile

Однак, я завжди готовий спробувати щось новеньке, тож коли прочитав на Lifehacker.ru про MetroSidebar одразу ж завантажив і встановив програму.

На відміну від деяких коментаторів на лайфхакері, у мене під Windows 8.1 все запрацювало “на ура”. Виглядає  ця бічна панель непогано і дійсно повністю відповідає стилістиці системи.

image

А от користі від неї я не відчув – тайлів мало і вони малофункціональні – жодного порівняння з Rainmeter/Omnimo… Тож прожила програма на моєму комп’ютері всього нічого – хвилин десь з двадцятьSmile. Проте, все ж таки треба буде, мабуть, трохи послідкувати за розвитком цієї софтинки – виглядає вона непогано, а автори обіцяють з часом розширити функціонал.

Ще один продукт, на який я хотів би звернути вашу увагу – це платформа xWidget, яку я колись використовував під Windows XP, а оскільки часу вже минуло чимало, встиг про неї забути.Smile

image

Згадав про неї я побачивши що дехто з моїх студентів використовує xWidget під Windows 8! Тож я зайшов на сайт проекту і виявив що, так, Windows 8 підтримується. Працює і виглядає ця штука дуже непогано, а головне, що з часів Windows XP залишилось imageнезмінним, – це можливість налагодити або змінити що завгодно за допомогою візуального редагування. Тож вельми раджу спробувати. Можливо я теж дам xWidget другий шанс на моїй машині.Smile Тим більше, що існує портабельна версія, яка не потребує встановлення.

А ще одна цікава новина – це xWidget для Android. Wow! Оце дійсно новина! Треба буде спробувати…

Що ж, на цьому все. Наступного разу я повернусь до теми наслідування Windows 8 – інтерфейсу під Android. А вже в новому 2012 році розповім про свої враження від SONY SmartWatch SW2.

Тож до зустрічі за тиждень! Хай вам щастить!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL