Сам собі “хмарне радіо”:-)

Доброго дня, друзі!

Всі ми весь час користуємось хмарними сервісами. Чимало з нас слухають музику з допомогою “Вконтакті”, Last.fm, Google Music, Yandex Музыка (до речі, Android-клієнт останньої буквально пару днів тому з’явився у Google Play Market! Wow!) та інших “музичних хмар”. Подібних сервісів зараз дуже багато, кожен має свої переваги і недоліки і особисто я вже гублюсь у їх морі – наприклад, у мене в Chrome закріплено вкладинки для MuzicGenie, YouZeek, TrackFlow, MuZebra, 2U, TotTheBestOf… 

image

Так, більшість музичних сервісів абсолютно безкоштовні, однак багато хто вводить підписку на користування “хмарою”, а дехто починає брати гроші за прослуховування музики на мобільних пристроях. Це з одного боку. А з іншого – хочеться чогось свого, власного…

Можна, звичайно, створити щось “абсолютно своє” – придбати хостинг, або налагодити власний сервер і встановити там netjukebox або Opentape

А можна використати своє хмарне сховище в Google Drive. Так вже сталось, що сервіси і продукти Google – є фундаментальними компонентами моєї повсякденної діяльностіSmile, тож я обрав цей варіант. Тим більше, віднедавна Google Drive ділить сховище з іншими сервісами компанії, що теж нам на руку.

Що ж, власне я зробив?

Просто створив в Google Drive теку Music, куди завантажив деякі з моїх улюблених альбомів 30STM, Linkin Park, NickelBack та ін.

Потім я відкрив меню налаштувань Drive і обрав там Manage App:

image

У вікні, що з’явилось, я клікнув на посиланні Connect more apps:

image

Нове вікно пропонує нам досить непоганий набір онлайнових сервісів, які здатні працювати з Google Drive. Проте, ми просто пишемо DriveTunes у рядку пошуку:

image

Як бачите, у мене DriveTunes вже встановлено, тож замість кнопки +Connect у верхньому правому кутку присутня кнопка *Rate it. У вашому ж випадку достатньо натиснути на кнопку і DriveTunes буде пов’язано з вашим обліковим записом. При цьому Google Drive запитає чи відкривати MP3-файли у CloudTunes за замовчуванням. Звичайно ж відкривати!

Все, справу зроблено!

Тепер коли ви натискаєте на MP3-файлі в Google Drive, відкривається CloudTunes і починається відтворення музики:

image

Чудово чи не так?

До речі, у мобільному Chrome на моєму Android-планшеті все працює так само чудово, як і на “великому” комп’ютері. Втім, чк стверджують творці DriveTunes, Android-клієнт теж вже “на підході”. Хоч, можна просто встановити на мобільний пристрій Music Drive – цей простий плеєр дозволить комфортно прослуховувати вашу Google Drive-фонотеку на планшеті або телефоні. На “великій” машині можна також встановити Chrome-додаток для DriveTunes (що я й зробив).

Звичайно, DriveTunes – не єдиний сервіс такого роду. Досить відомим є, наприклад, Music Player for Google Drive. До речі, на Android-пристрої ви можете насолоджуватись також музикою, завантаженою вами на box.net або Dropbox! А ще є плеєр CloudAround, який дозволяє використовувати майже всі існуючі хмари, в тому числі і Microsoft SkyDrive!

Після успіху з музикою мені захотілось винести в хмари ще й мою колекцію FB2-книжок. Раніше для Google Drive існувала чудова “читалка” 8Reader, проте зараз вона на жаль кудись зникла.Sad smile Що ж, буду шукати альтернативу…

На разі все. До зустрічі за тиждень! Нехай ваші хмари завжди будуть доступними а майбутнє – безхмарним!Smile

P.S. Для тих, хто може платити певну копійчину щомісяця ($0,99 за 5 Гб), я пропоную придивитись до сервісу Audiobox – в ньому є все, про що ми говорили, але небезкоштовно. А ще є Tonido

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 3 »

 
 • Productivityblogfollower says:

  Здравствуйте, Олександре!
  Декілька років на сайті пошуковика rambler.ru існував сервіс “Расширенный поиск”. Його цікавинкою було те, що вказуючи назву сайта (наприклад: meta.ua) можна було по будь-якому ключовому слову знайти всі співпадіння в тексті або в назві файлів, які розміщені на тільки одному вибраному сайті, тобто наприклад на meta.ua. Це неймовірно зручно, я тривалий час користувався цим сервісом. Майже півроку тому такий сервіс зник з пошуковика rambler.ru.
  Скажіть, будь ласка, Олександре, чи знаєте Ви подібні сервіси на інших сайтах.

  Заздалегідь вдячний

  P.S.: Упевнений, що цікавою темою для можливої майбутньої Вашої, шановний Олександре, статті є “Загальні правила ефективного пошуку в мережі Інтернет”.

  • Доброго дня!

   Колись я трохи писав про ефективну роботу в браузері: http://productivityblog.com.ua/?p=322
   Проте, саме про ефективний пошук, дійсно не згадував – можливо з тієї причини, що кожна пошукова система пропонує свою мову пошукових запитів. Я ж користуюсь лише Google:-) – мабуть, треба буде написати детальніше про хитрощі цього “пошуковика”. Дякую, що нагадали:-)

   Ну а щодо пошуку в межах лише одного сайту, то в Google це робиться просто – до тексту запиту ви дописуєте site:[URL]. Приклад: пошук в інтернет site:productivityblog.com.ua
   Цей запит покаже всы результати за словами, що входять у фразу “пошук в інтернет” з мого блогу. Якщо ж треба знайти точне входження всієї фрази, ви повинні просто взяти її в лапки.

 • Productivityblogfollower says:

  Спасибі!!!

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL