Залізо від Microsoft

Доброго вечора, друзі!

Сьогодні п’ятниця, тож не хочеться говорити про речі, пов’язані з встановленням якогось софта, налагодженням якихось параметрів і т.д. Не хочеться робити огляди програмних продуктів або писати якісь покрокові інструкції.image

Тож сьогодні я пропоную вам розслабитись і поглянути на Microsoft іншими очима, згадати що ця компанія є не лише лідером у виробництві програмного забезпечення, але й одним з найбільших світових виробників “заліза”.

Дуже “в тему” на Gizmodo нещодавно з’явилась велика стаття з оглядом апаратного забезпечення виробництва Microsoft. Дуже раджу почитати – впевнений, деякі з пристроїв, перелічених у цьому огляді, стануть для вас відкриттям.

Вдалого вам перегляду!Smile 

До зустрічі за тиждень!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>