Магія чисел або продукти Microsoft у кількісному вимірі:-)

Доброго дня вам, друзі!

Сподіваюсь, ви добре відмітили вчорашній День системного адміністратора? Якщо ні –святкуймо сьогодніSmile – краще пізніше, ніж ніколи. І не забудьте переглянути відео з піснею системного адміністратора.

image

Взагалі-то, вмикаючи комп’ютер я планував написати про свої враження від нового Office 2013. Однак, поки він завантажувався, я передумавSmile, оскільки не так вже й довго я ним користуюсь. Звісно, перше що я зробив – ознайомився з новими фічами моїх улюблених програм і взагалі, враження від пакету у мене поки що здебільного позитивні. Однак, мабуть треба ще трохи погратись з новим “офісом” аби винести остаточний вердикт. Тож, поки що відкладемо цю розмову.

Сьогодні ж мені хочеться показати вам деякіф цифри стосовно найпопулярніших продуктів Microsoft.

Я пропоную вам випробувати магію чисел. Тим більше, що числа ці – з багатьма нулямиSmile. Для цього вам необхдно завітати у віртуальний пресс-центр Microsoft ось за цим посиланням.

Зробивши це, ви зможете переглянути набір простих, але вражаючих візуалізацій даних, які свідчать про популярність продуктів компанії.

Наприклад, чи знаєте ви, що Windows 8 Consumer Preview за добу завантажили 1 млн. осіб?

image

Вражає, чи не так? До речі, ходять чутки, що вартість оновлення до Windows 8 складатиме лише $40! Відчуваю, що за такі гроші багато хто встановить собі легальну ОС!

Тож, обов’язково перейдіть за посиланням і перегляньте решту чисел. Вони дійсно вражають. Як вам 100 млрд. хвилин розмов через Skype лише за один квартал поточного року?

Крім іншого, числа в котрий раз підтверджують популярність мого улюбленого SharePoint. А от про Microsoft Office я, на жаль, не знайшов в цій статті жодних згадок. А цей продукт міг би похвалитись просто неймовірними числами!Smile

Однак, не буду більше вас затримувати. До зустрічі через тиждень, друзі!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL