Керуємо хмарними файлами як локальними

Доброго вечора вам, друзі!

На початку місяця я брав участь у безкоштовному тренінгу Microsoft для Windows Azure-розробників. Захід мені дійсно сподобався, я дізнався багато цікавого, а головне – зрозумів що Windows Azure – це простоSmile, і що використовуючи ті знання, вміння і навички, які в мене вже є, я легко зможу розпочати розробку додатків для Windows Azure.

image

Детально розповідати про те, що саме я там дізнався, я зараз не буду, оскільки це дуже специфічні речі, які зацікавлять лише .NET-розробників. Якщо вам все ж таки цікаво – завітайте ось сюди і завантажте матеріали тренінгу або відеозаписи.

А я поки що розповім про один продукт, який стане в нагоді багатьом пересічним користувачам і про існування якого я дізнався також під час цього тренінгу.

Впевнений – більша частина тих, хто читає ці рядки, користується тим чи іншим хмарним сховищем, і найімовірніше, що це Google Drive.Smile Як ми зазвичай працюємо з ним? Більшість, напевне – через браузер. Також додаток для роботи з Google Drive встановлено на наших Android-смартфонах і планшетах. Також ви можете завантажити додаток від Google для синхронізації певних тек з Google Drive (каюсь, я його не встановив й досіSmile).

Однак, іноді хочеться мати зручніший і звичніший спосіб роботи зі своїми хмарними файлами – на кшталт того, як ми працюємо з локальною файловою системою у двопанельному файловому менеджері типу Total Commander.

І така можливість дійсно є! Зустрічайте – Cloudberry Explorer for Google Storage! Цей чудовий і, що важливо, бещкоштовний продукт являє собою звичайнісінький двопанельний файловий менеджер з допомогою якого ви можете працювати зі своїми хмарними файлами в тому ж стилі, що ї з локальними.

image

Щоправда, Google Drive там все ще носить назву Google DocsSmile, але це не проблема – працює все просто чудово.

image

Дійсно, дуже зручна і дуже проста у використанні річ!

До речі, Cloudberry має безкоштовні версії свого Explorer’а і для Amazon S3, Windows Azure Blob Storage, Rackspace…

Спробувавши цей продукт, мені захотілось мати щось подібне і для SkyDrive. Так, звичайно, я використовую SDExplorer, однак робота у “Провіднику” Windows – це зовсім не те, хочеться мати щось звичне двопанельне.Smile

Пошукавши хвилини зо двіSmile я знайшов плагін для Total commander, який дозволяє працювали з файловою системою SkyDrive. Проте, радість моя була передчасною – з’єднатись з моїм обліковим записом мені так і не вдалосьSad smile.

image

А ще краще – мати файловий менеджер, здатний працювати не тільки з Google Drive і SkyDrive, але й з Dropbox, Box, Ubuntu one… Так, існує чимало онлайнових сервісів такого типу, наприклад, OTIXO або Primadesk, проте всі вони мають певні недоліки.

Єдиний на даний момент універсальний продук такого типу – це MultiCloud File Manager – плагін для OpenOffice на базі SME Storage. Треба буде спробувати…

Що ж, на сьогодні, мабуть, досить. До зустрічі наступного тижня!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL