Переносимо панель швидкого доступу Office на інший комп’ютер

Доброго вечора вам, друзі!

Те, про що я сьогодні хочу вам розповісти, стане в пригоді, перш за все тим з вас, хто має кілька комп’ютерів, і хотів би на кожному з них працювати в однаковому середовищі. Зокрема, мати на кожній машині однакові набори команд у панелі швидкого запуску (Quick Access Toolbar) Office 2010.

blog35

Звичайно ж, ви можете просто “руками” винести всі потрібні команди на панель на кожній машині. Однак, повторювати одні й ті ж дії кілька разів – це не наш метод. До того ж, нам навіть не потрібно нічого вигадувати – все робиться простим копіюванням файлів.

Сподіваюсь, ви знаєте, що таке Quick Access Toolbar. Не знаєте? Тоді просто зверніть увагу на рядок заголовку вікна будь-якої програми зі складу Microsoft Office. У його лівій частині ви побачите кілька іконок найчастіше використовуваних команд. Це і є панель швидкого запуску.

image

Якщо ж ви хочете додати до цієї панелі якісь команди, потрібні особисто вам, це також зробити дуже просто – достатньо лише клацнути на потрібній команді правою кнопкою миші, і обрати пункт Add to Quick Access Toolbar.

blog34

Як ви можете бачити зі скріншота, у панель швидкого доступу Microsoft Excel у мене додано команди для виклику майстра зведених таблиць та діаграм (Pivot Chart and Pivot Table Wizard) і роботи з даними у режимі форми (Form). Обидві команди були доступними у Excel 2003, а в версіях 2007 і 2010 їх просто сховали подалі від очей. Другий скріншот показує процесс виносу на панель команди для переходу в повноекранний режим.

А тепер уявіть собі, що ви сформували ідеальний набір найчастіше використовуваних команд і хочете перенести його на іншу машину. Зробити це – простіше за просте. Достатньо перейти до теки C:\Users\username\AppData\Local\Microsoft\Office і знайти там файли з розширенням .officeUI. Наприклад, для Excel це буде Excel.officeUI, для Word – Word.officeUI і т.д.

image

Якщо ж ви використовуєте Office 2007, розширення файлів буде іншим, а саме .qat. І ще один нюанс – якщо ви використовуєте Windows XP (сором!:-)), то файли панелі швидкого запуску слід шукати тут: C:\Documents and Settings\username\Local Settings\Application Data\Microsoft\Office.

Все! Просто копіюєте ці файли, і переносите на інші машини в ті ж теки, де вони лежали на еталонному комп’ютері. Просто, чи не так?

P.S. Про нюанси, які стосуються переносу панелі швидкого доступу Office 2007 під Windows XP ви можете почитати тут.

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL