Поставте підпис, будь ласка! У Word’і!

Доброго вечора вам, друзі мої!

Сьогодні мені хочеться розповісти вам про речі, які, як я думав, всім відомі – про можливість підписувати документи в Microsoft Word. Однак, люди все ще про це питають, тож доводиться відповідати.

image

До того ж, давно я вже не писав про Microsoft Office:-)

Тож, почнемо з простого. Простий спосіб підписати документ – це додати рядок підпису через команду Signature Line з групи Text вкладинки Insert. При цьому вам буде запропоновано пошукати відповідний сервіс на Windows Marketplace, або створити підпис самотужки, натиснувши ok:

blog14

У віконці, яке з’явиться, треба ввести ім’я, посаду, адрес електронної пошти, а також вибрати деякі додаткові параметри – чи можна буде додавати коментарі під час підпису, і чи додавати час та дату у рядок підпису:

image

Результат виглядає приблизно так:

image

Хочете ще? Зазирніть у розділ Info у Word Backstage View – натисніть на вкладинку File у верхньому лівому кутку вікна Word. У меню кнопки Protect Document ви знайдете пункт Add Digital Signature:

blog15

Натиснувши Ok у вже знайомому вікні, ви зможете вибрати – отримати цифровий ідентифікатор від партнерів Microsoft, чи створити його самотужки. Обираємо другий варіант і тиснемо Ok:

image

У новому віконці вводимо подробиці про себе – ім’я, адрес електронної пошти, назву  організації і місце її розташування:

image

Коли ви це зробите, вам запропонують вказати, з якою метою ви ставите підпис, після чого вигляд Backstage View зміниться – з’явиться напис, який свідчить про те, що цей документ підписано. Тепер ви можете натиснути View Signatures аби подивитись, хто саме підписав документ.

blog16

Виводяться підписи у спеціальній панелі у правій частині вікна Word, а у верхній частині вікна буде виведено попередження про те, що документ помічено, як остаточний, тож редагувати його не можна. Проте, якщо дуже хочеться, тут таки є кнопка Edit Anyway:

image

Ось такі можливості є у відомому всім Word’і. Тепер ви знаєте, як підписати документ. АП для чого його підписувати, і яке місце цей функціонал посяде у вашій повсякденній професійній діяльності – вирішувати вам.

Прощо які ще можливості Word ви хотіли б дізнатись?

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 3 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL