Прошу вибачити за тимчасові незручності

Багато хто з вас, шановні відвідувачі, свого часу скористався панеллю голосування, яка виводилась у нижній частині кожного повідомлення. Це було можливо завдяки використанню чудового плагіна для WordPress під назвою GD Star Rating, який я вважаю кращою (за функціональною ознакою) з існуючих систем голосування для WordPress.

image Однак, сьогодні, під час чергового автооновлення плагіну до версії 1.7.1, сталось дещо дивне – нова версія просто “зламала” сайт – замість контенту я побачив повідомлення про фатальну помилку.:-(  І не лише я – така ж проблема зараз спостерігається й на інших сайтах (наприклад, тут). Довелося плагін деактивувати…

Звичайно ж, я одразу відвідав сайт автора плагіна і виявилось, що ця неприємність спіткала дуже багатьох користувачів. Автор обіцяє опублікувати виправлену версію сьогодні вночі. Що ж, буду чекати. А поки що прошу вибачити за тимчасові незручності. Можливість оцінки повідомлень буде відновлено як тільки з’явиться нова версія продукту.

P.S. Просто на той випадок, якщо вас цікавить це запитання, скажу що окрім GD Star Rating я використовую такі плагіни:

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL