Неочікуваний Drag’n’Drop для списків дій (jump lists)

Днями я писав про чудову програму під назвою Weatherbar, яка здатна відображати іконку поточної погодипрямо в панелі задач Windows 7, а по натисненню правої кнопки миші – список (прогноз) температур на наступні чотири дні.

blog6

А сьогодні я дізнався, яким чином можна зручно отримати цей список (або jump list), користуючись лівою кнопкою миші. Описаний далі спосіб є функцією саме операційної системи, тож працює для всіх програм.

Виявляється, все дуже просто – треба лише натиснути ліву кнопку миші на значку програми, і тримаючи її натисненою, “потягти” значок догори, неначе витягуючи з нього список. Сховати ж його можна навпаки, “потягнувши” вниз. Цікаво, чи не так?

До речі, про цей невеличкий секрет Windows 7, а також про ще більш ніж 50 цікавих і маловідомих можливостей цієї ОС ви можете прочитати у безкоштовній електронній книжці “WIndows 7 Tips and Tricks” від Vasu Jain. Навіть якщо ви вже накопичили чималий досвід роботи з Windows 7, обов’язково завантажте і перегляньте цю книжку. Вона того варта. Впевнений, ви неодмінно знайдете в ній дещо, чого не знали, або на що просто не звертали уваги.:-)

До речі, наступного разу я поділюсь з вами ще однією дуже корисною цікавинкою, про яку я також дізнався з цієї книжки…

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL