Хочеш сучасний і привабливий Notepad?

Доброго дня вам, друзі! Незважвючи на шалену спеку, я, повернувшись з Казахстану, продовжую писати про ті програмні продукти, які мене вразили.

Впевнений, всі помітили, як чудово стали виглядати WordPad і Paint з появою Windows 7. Вони отримали ріббон і тепер схожі на програми з пакету Microsoft Office. До того ж, WordPad отримав змогу відкривати документи у форматі Office 2007/2010.

image

Це, звичайно ж, добре, однак, чи отримав новий інтерфейс старий добрий Notepad? Ні! А так хочеться, щоб і він також змінився на краще!

Звичайно, записник з ріббоном – це не найголовніше в житті:-), однак, так хочеться, щоб і Notepad також виглядав привабливо! І вихід є. Точніше, навіть два виходи.

Тож, перший кандидат на звання оновленого Notepad – це Fluent Notepad. Ця чудова софтинка виглядає як програма з пакету Microsoft Office 2010, і надає майже ті ж можливості, що й оригінальний Notepad.

Чому майже? А тому, що натиснення F5 не додаэ в позицію курсора поточну дату і час, а тег .LOG в першому рядку тексту не додає в його кінець дату і час при відкритті документу.:-( Так, це не найкорисніші фічі записника, однак, я іноді ними користуюсь, і мені їх бракує. Якщо ж вам це байдуже, Fluent Notepad – досить непогана заміна стандартному Notepad.

image

Другий варіант – скористатись Bend. Ця софтинка – дещо більше, ніж просто записник. Автори визнають, що “підгледіли” окремі фічі в Safari, Chrome та інших продуктах.

blog4

До того ж, Bend відображає інтернет-адреси у вигляді гіперпосилань, і підтримує плагіни, наприклад, для підсвітки синтаксису, що може зробити його непоганим вибором для девелоперів. Виглядає ж Bend просто чудово:

image

Саме на Bend я і зупинив свій вибір. До речі, для роботи обох розглянутих програм необхідно мати встановлений .NET Framework 4. І ще однк – обидві програми абсолютно безкоштовні.

А які сучасні і “естетичні” замінники Notepad знаєте ви?

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 6 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL