Парочка корисних шорткатів

Доброго дня вам, друзі!

Давненько я вже не писав про корисні клавіатурні скорочення Windows. І ось, завершивши черговий день тренінгу у сонячній Алматі, вирішив надолужити втрачене.:-)

MP900316495

Тож, сьогодні я хочу розповісти вам про два корисних шорткати, які ви, можливо, й без  мене знали, а от для мене вони стали новиною.

Перше моє сьогоднішнє відкриття – це те, що натиснувши F2 у “Провіднику” Windows, аби змінити ім’я файлу, можна потім натиснути TAB, і ви зможете одразу ж редагувати ім’я наступного файлу або каталога! Попереджаю – перевіряв у Windows 7 і Server 2008 R2, там все працює. Чи працює у Windows XP – не знаю, просто не знайшов машинки з цією ОС.:-(

blog4

Друга можливість була мені відома давно, однак ніяк не доходили руки про неї написати. Мова йде про наступне: якщо виконати подвійник клік на ярликові програми, тримаючи натисненими клавіші CTRL і SHIFT, програму буде запущено з правами адміністратора. Знову ж таки – працює в сучасних версіях Windows – перевірено.

image

А які ще цікаві і корисні шорткати відомі вам?

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 3 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL