Не умовним форматуванням єдиним…

Доброго дня вам, друзі!

Нарешті я закінчив тренінг, і маю хвилинку аби поділитись з вами моєю новою знахідкою. Думаю, всі бачили, наскільки зручним стало умовне форматування в Microsoft Office Excel 2007. Зокрема, з його допомогою, ви зможете практично за один клік мишею створити гістограми для порівняння даних:

blog

Непогано, чи не так? А минулого тижня я виявив, що дещо подібне можна зробити без застосування умовного форматування, використавши одну просту функцію. Цікаво?

Зробити це дуже просто. Треба лише в комірці, яка знаходиться справа від першого числа, написати просту формулу:

=REPT("*";A1)

Залишилось лише поширити формулу на інші комірки, “протягнувши” комірку з нею вниз, зачепивши її за правий нижній кутик:

blog1

Все! Справу зроблено. Результат має бути схожим ось на це:

blog2Симпатично, правда? Як не дивно, раніше я на цю функцію не “натикався”. А які прикольні можливості Excel відомі вам?

P.S. Цей пост – перший, написаний з допомогою нової версії Windows Live Writer 2010. Нарешті мій улюблений блог-клієнт отримав нормальний інтерфейс користувача – Microsoft Ribbon! Wow!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL