Новий спосіб робити нотатки “на полях”

Доброго дня вам, друзі!

Сьогодні я хочу розповісти вам про одну з новинок Microsoft Office 2010, а саме можливість робити в Microsoft OneNote нотатки під час перегляду офісних документів. І не просто нотатки, а записи, “прив’язані” до певних місць в документі, так що переглядаючи їх ви завжди бачитимете, що саме ви колись прокоментували. До того ж, вікно OneNote автоматично розташовується поруч з документом, так що вам навіть не треба між ними перемикатися!

image

Цей функціонал називається Linked Notes, а оскільки OneNote тепер входить до всіх редакцій Microsoft Office, то насолоджуватись ним можуть геть усі користувачі цього чудового пакету!

Уявіть собі, що ви переглядаєте документ у Microsoft Word 2010, і хочете коротко занотувати деякі важливі для вас моменти і ті думки та ідеї, які виникли у вас під час читання. До того ж, вам хочеться бути впевненим, що пізніше, коли ви переглядатимете свої записи, ви зможете легко знайти ті місця в документі, які викликали у вас такий інтерес.

Як це зробити? Легко! Достатньо перейти на вкладинку Review, і натиснути кнопку Linked Notes. Одразу ж автоматично завантажиться OneNote і розташується поруч з документом, “прилипнувши” до правої границі екрану. При цьому, всі інші вікна буде зменшено так, аби вони не перекривали OneNote. Також вас запитають, де саме (в якій секції і на якій сторінці) ви бажаєте зберегти свої нотатки.

image

Все! Ви переміщуєтесь в документі, а коли потрібно, просто робите записи у віконці OneNote, яке завжди знаходиться  у правій частині екрану, а OneNote запам’ятовує місце в документі, якого вони стосуються. Звичайно ж, при цьому ви можете використовувати всі можливості OneNote, такі як, наприклад, створення завдань в Microsoft Office Outlook натисненням CTRL+SHIFT+1, і т.ін.

Пізніше, переглядаючи свої записи, ви легко можете побачити, що саме коментували, навівши покажчик миші на іконку програми, в якій переглядали документ, яка розташована зліва від нотаток.

image

Зробивши це, ви побачите у невеличкому віконці фрагмент документу, якого стосуються зроблені вами нотатки.

А якщо хочеться переглянути документ цілком? Теж не проблема – просто натисніть на іконку зв’язку у лівому верхньому кутку сторінку. При цьому ви отримуєте можливість відкрити оригінальний документ, який коментували.

image 

Чудово, чи не так? І це ж ми ще не говорили про спільні записники, які ви можете використовувати разом з коллегами!

Розглянуті можливості ви маєте не тільки в Word, а й в інших програмах (і не тільки з пакету Microsoft Office), наприклад, в PowerPoint. До речі, про інтеграцію PowerPoint і OneNote можна детальніше дізнатися, прочитавши статтю OneNote 2010 and PowerPoint 2010: Easy note-taking while reading presentations у блозі команди розробників PowerPoint.

А що ви думаєте про цей функціонал зокрема, і про Microsoft Office 2010 взагалі?

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

1 коментар »

 
  • Illya says:

    Ух ты! Надо будет присмотреться к новому OneNote. А то я Evernote использую, а там есть не все, чего бы мне хотелось…

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL