Потихеньку розширюємо функціонал:-)

Поки готується нова велика стаття, хочу звернути вашу увагу, друзі, на деякі нові можливості сайту.

image

Я сподіваюсь, що ви помітили, що функціонал блога поступово розширюється – весь час з’являються нові плагіни і віджети. У більшості випадків це відбувається “тихо”, хоч іноді я про це спеціально говорю, як це було, наприклад, з опитуваннями.

Сьогодні ж я хочу звернути вашу увагу на дві невеличкі новинки:

  1. віджет бокової панелі WP-Wall, який дозволяє відвідувачам сайту висловити свою думку про ресурс. Так, звичайно, є така річ, як коментарії, однак, WP-Wall дозволяє вам швидко сказати пару слів, причому безвідносно до конкретного повідомлення. І вже навіть є перший респондент.:-)

image

  1. Кнопка Buzz This у кінці кожного повідомлення, яка допоможе вам швидко поділитися з друзями цікавою для вас інформацією з допомогою Google Buzz.

image

Користуйтесь на здоров’я. І чекайте велику статтю на актуальну тему наприкінці тижня. Гарантую – буде цікаво!:-)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL