Всі на вибори!

Зверніть увагу, на віджет голосування, який відсьогодні з’явився у нижній частині кожного повідомлення. Тепер ви маєте змогу швидко і просто вказати своє ставлення до нового контенту і одразу ж побачити, як ваша думка вплинула на середній рейтинг блогу, який виводиться у боковій панелі.

Для мене це теж буде дуже зручно, оскільки тепер я зможу оперативно реагувати на потреби читачів, бачитиму, в якому напрямку розвиватись:-), які теми цікавлять відвідувачів, а які – ні.

Тож, всі на вибори!

P.S. До речі, дехто вже встиг проголосувати. Підозрюю, що це мої студенти:-)…

P.P.S. Якщо вам цікаво, як саме реалізовано цю можливість, завітайте сюди. До речі, тут можна знайти ще кілька цікавих віджетів для WordPress від того ж автора.

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
 • Вова says:

  Упаси Господь от флешмобов, которые любят устраивать дети:-)

  • author says:

   Думаю, до флешмоба-голосования дело не дойдет.:-)
   Просто, многие мои студенты читают другие мои блоги, а в каждом из них было сообщение со ссылкой на http://productivityblog.com.ua, так что, многие сюда регулярно захаживают. И, естественно, увидев звездочки сразу же их наставили.:-)

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL