Говоримо й показуємо:)

Цього понеділка, 22 січня, відбулась прем’єра вже третього епізоду!

Третій епізод – про неочевидні можливості PowerPoint та Google Slides, якими ви можете скористатись під час показу слайдів, а також про ZoomIt! та PowerToys, які здатні значно покращити ваші демонстрації.

На жаль, я знову не вписався у заявлені 20 хвилин. Зверніть увагу – ми концентруємось тільки на показі слайдів – про створення презентацій та те, як їх зробити цікавими й корисними ми поговоримо у наступному епізоді. Також я навіть словом не зачепив питання спільної роботи над презентацією (хоч про це було б логічно згадати, розглядаючи Google Slides) – на цю тему у нас також буде окремий епізод.

Як завжди, в описі відео ви знайдете посилання на всі розглянуті інструменти, матеріали та клавіатурні скорочення (особливо раджу звернути увагу на Slido).

Наступний епізод, який вийде вже 29 січня, буде розмовою на тему як зробити презентацію незабутньою подією – як створити вражаючі слайди (і де взяти шаблони або почерпнути натхнення), як не приспати своїх слухачів, як бути, якщо матеріалу дійсно багато,  як правильно вести презентацію та про що не слід забувати. Тож слідкуємо за анонсами!

Нагадую, що повний опис всіх епізодів першого сезону – і тих, які вже побачили світ, і тих, які ще не вийшли – ви можете знайти на сайті освітнього серіалу!

До зустрічі за тиждень, друзі!
Бережіть себе та своїх близьких, не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL