Місце зустрічі – Інтернет

Цього понеділка, 15 січня, відбулась прем’єра вже другого епізоду!

Другий епізод – про можливості та особливості використання Google Meet. Якщо точніше, то це епізод 2.1, бо спочатку я планував записати відео, в якому хотів показати все у комплексі – проведення презентацій під час відеозустрічей, взаємодію з аудиторією тощо.

Але потім зрозумів, що з такими планами в заявлені 20 хвилин я не впишусь. Тож довелось розбити його на два епізоди. Але в 20-хвилинний ліміт я все ж не вписався. Зате детально розглянув і продемонстрував всі можливості сервісу – як вбудовані, так і ті, які забезпечуються розширеннями. Деякі з них (Miro, FigJam, Polly), а деякі (Google Meet Attendance Tracker, tl;dv) будуть детально розглянуті в подальших відео. Найближчий епізод буде присвячено засобам для створення та показу слайдів та їх неочевидним можливостям. Зачепимо ми також і ZoomIt! та PowerToys. Тож дивимось нову серію і слідкуємо за анонсами!

До зустрічі за тиждень, друзі!
Бережіть себе та своїх близьких, не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL