Використання сервісів та застосунків платформи Microsoft 365 для виконання повсякденних завдань

Добридень Вам, друзі!

Давненько я нічого сюди не писав – кінець навчального року, ремонт в аудиторії, лікування алергії та серця, купа тренінгів – одним словом, було чим зайнятись…

cover

Сьогодні ж я хочу поділитись з вами записом та матеріалами мого авторського вебінару на тему “Використання сервісів та застосунків платформи Microsoft 365 для виконання повсякденних завдань”, який я проводив 21 липня цього року в корпоративному форматі. Над матеріалами я працював більше тижня (й сподіваюсь, ви оціните результати моєї праці, а я поки що чекаю на оплату свого часу замовникомSmile).

Хочу тільки попередити, що це відеозапис першої версії вебінару – за результатами аналізу відгуків учасників, я додав чимало інформації про цікаві й маловідомі можливості OneNote, Outlook та Lens – в презентаціях це все вже  додано – можете переглядати. Всі презентації – на SlideShare.

image

Окремо хочу також сказати про файл з додатковими матеріалами – це структурований документ, який містить посилання на додаткові матеріали, навчальні модулі тощо і всі посилання, які (у “чистому” вигляді чи у вигляді QR-кодів) з’являлись на слайдах. Аби переглядати його комфортно, краще взяти його звідси.

Що ж на цьому у мене все. Скоро зустрінемось, друзі!
Бережіть себе та своїх рідних, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 2.3/5 (9 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

1 коментар »

 
  • Не буду називати назву компанії-замовника, але все ж таки хочу сказати пару слів.

    Кілька років тому я вже співпрацював з ними – проводив ряд тренінгів (стандартних – за готовими матеріалами) для кількох груп у Київському офісі, потім приїздив на підприємство й там теж навчав кілька груп – все було чудово.

    Цього ж разу – абсолютно протилежний досвід. За результатами першої зустрічі я підготував договір і додатки до нього, надіслав їм “Новою поштою” й почав розробляти матеріали (презентації восьми (8) модулів плюс файл – типу невеличкої електронної книги – з додатковими матеріалами. Все це зайняло близько тижня. Настав час проведення тренінгу. Як виявилось, документи десь загубились, але я не думав, що це проблема, тож провів навчання. Під час тренінгу я вів запис тож полтім відредагував, відрендерив у 4К та завантажив на YouTube відеозапис. Через кілька днів я отримав відгуки учасників, тож вніс відповідні зміни до презентацій(сумарно – додав більше ніж 50 слайдів) та до файлу-”роздатки”, підготував додатки до договору для проведення ще двох подібних тренінгів. Минуло 10 днів. Гонорар я не отримав, а документи, як виявилось, загубились. Виклав їх на Paperless для підписання в електронному вигляді – вони цього не зробили. Роздрукував ще раз, підписав і надіслав “Новою поштою” ще раз. Минуло ще два тижні. Про прописану в угоді пеню я вже не згадував – отримати хоча б основну суму. Нарешті гроші надійшли, а мої підписані екземпляри документів я не отримав й досі.

    Так, я зробив свою роботу максимально якісно, витратив чимало часу і зусиль, плюс, для мене такі тренінги не є надто вигідними й хоч якось окупаються лише якщо їх проводити кілька разів (плюс, з огляду на колишню співпрацю я ще й надав значну знижку на свої послуги). Але я вирішив не продовжувати нашу “співпрацю” – занадто великі ризики, плюс, шкода своїх нервів. Якщо під час війни вони витворяють таке, то який хаос у них коївся у мирний час?!

    Коротше, мораль проста – з новими (або “надто старими” – з якими не мав спрва в останні роки) клієнтами працювати тільки по повній передоплаті.

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL