З новим 2023 роком!

Добридень вам, друзі!

Цей ранок не був добрим, оскільки рашисти знову випустили по мирним українським містам близько 120 ракет, внаслідок чого є потерпілі та загиблі, є руйнування, є пошкодження об’єктів критичної інфраструктури. Ворог не полишає своїх намірів занурити  нас у темряву й холод. Але попри все ми віримо, що наші супергерої – бійці ЗСУ – захистять нас, ми працюємо, ми тримаємось…

Новий рік вже на порозі і всім нам дуже хочеться аби рік 2022-й забрав з собою всі негаразди і цю кляту війну теж – ми всі вже втомлені та виснажені, але маємо одне на всіх бажання, яке ми загадаємо на Новий рік, віримо, що 2023-й буде нашим роком, роком Перемоги, роком, коли на нашу землю нарешті повернеться мир, а небо знову стане чистим!

image

Розумію, що ще трохи зарано, але все ж таки хочу привітати всіх нас з прийдешніми святами і побажати всім щастя, здоров’я, успіхів у професійному житті, спокою та любові – в особистому, достатку та стабільності, а ще – хай наше єдине спільне бажання, наша мрія здійсниться!

До зустрічі в Новому році, друзі! Віримо у перемогу! Віримо в ЗСУ!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL