Кіберпанк, віртуальна реальність, метавсесвіт, криптовалюти та NFT

Добридень вам, друзі!

VR

Я вже неодноразово говорив, що зараз, під час війни, настрою публікувати нові дописи у блозі у мене немає абсолютно. А ще я зараз хворію на “корону” – вже втретє, і це теж не додає настрою. Але попри все життя триває, тож я вирішив поділитись з вами відеозаписом мого вебінару, який я провів в рамках міжнародної ініціативи Meet and Code, яка реалізується SAP, Haus des Stiftens gGmbH, TechSoup Europe спільно з мережевим партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ.

Минулого року я проводив схожий захід, але це була просто “розважально-інформаційна” виховна година для студентів моєї групи. Цього ж року я значно розширив матеріал, а ще продемонстрував як з допомогою Python та Google Colab легко й просто згенерувати свою власну колекцію NFT і як швидко та просто виставити її на продаж на OpenSea.

Якщо цікаво – ось блокнот з кодом, який я писав в ході вебінару, а тут – колекція створених під час вебінару NFT.

До зустрічі, друзі!
Бережіть себе та своїх рідних!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 2.7/5 (7 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL