Презентації з заходів

Доброго дня Вам друзі!

І знову життя просто вирує – “пари” в коледжі, паперова робота, написання статей, домашні клопоти, проблеми з Garmin Pay на годиннику, а тепер – ще й цикл тренінгів, частина з яких встигла нещодавно оновитись… За всим цим я забув про озвучені версії моїх презентацій, якими я хотів з вами поділитись:(

Що ж, поспішаю надолужити втрачене. Нижче наведені посилання на озвучені слайди з презентації, яку я робив на заході в рамках ініціативи Meet and Code, та бесіди про віртуальну реальність для студентів 2-3 курсів спеціальності “Розробка ПЗ”:

Free-slides VR-slides

Приємного перегляду!

До зустрічі ха тиждень, друзі! Бережіть себе та своїх рідних!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

1 коментар »

 
  • Обидві відеопрезентації створено в Google Slides, а потім імпортовано і озвучено у Fishbole – дуже раджу всім – це просто незамінний інструмент для викладачів!

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL