Про хмари для розробників та Сонячну систему

Доброго дня вам, друзі!

Сьогодні у мене черговий “умовно вихідний” день – купа роботи, однак, я вдома й можу виділити трохи часу аби поділитись з вами чимось цікавеньким.

Незважаючи на купу подорожей, тренінгів та проектів, коли я вдома, я все ж таки намагаюсь розповідати своїм студентам в коледжі щось цікаве й корисне поза програмою, в позаурочний час. Цього разу я провів для них невеличку презентацію-демонстрацію на тему хмарних платформ та сервісів для розробників. Слайдами з цього заходу я й хочу поділитись  й буду дуже задоволений, якщо комусь вони стануть в нагоді.

Якщо ж у вас виникнуть запитання “з теми”, я буду радий на них відповісти.

А друга новина, якою я хотів би поділитись – це те, що моя дочка посіла третє місце у другому етапі ХVІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2019» та національному фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів “Infomatrix-2019”! Вона возила в Київ свою роботу “Модель Сонячної системи”, яка вже успішно використовується в коледжі на заняттях з астрономії. Якщо цікаво – ось демо-версія (лише для ПК та Chrome), а ось – її відеопрезентація.

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL