З Новим роком, друзі!

Ми всі мчимо через життя у шаленому ритмі – здавалось, щойно почався 2018-й рік, аж виявляється, він вже добігає кінця й стрімко наближається вже Новий 2019-й рік!

Іноді непросто слідкувати за напрямком, іноді ми просто не встигаємо звернути туди куди слід, тож нам доводиться повертатись назад і пробувати знову… Іноді за швидким рухом ми губимо мету, сенс цього руху – навіть не завжди при цьому насолоджуємось швидкістю…

2019-2

Напередодні новорічних свят я хотів би привітати вас з Новим роком й подякувати всім, хто був зі мною цього року, хто читав мої повідомлення, писав влучні коментарі, всім, хто відвідав мої тренінги, всім, хто допомагали мені досягти моєї мети… Дякую вам, друзі, й бажаю мирного неба над головою, наснаги, сил та здоров’я для здійснення всіх планів, успіхів в навчанні, роботі та особистому житті, і головне – незважаючи на шалений темп життя, та швидкий плин часу, не втрачати мети та напрямку свого руху.

З Новим роком вас, друзі! До зустрічі в Новому році!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL