Ще один крок у напрямку BYOD
Доброго вечора вам, друзі!
Я знову з вами! Повернувся з Києва, де проводив один з перших в Україні тренінгів з SharePoint 2016 (курс 20339-1), і одразу ж поринув у турботи – купа справ, лекції, лабораторки, виховна година, батьківські збори, тренування, навіть невеличкі проблеми зі здоров’ям…
Вже дуже скоро я розповім вам про те, як я знайомився з віртуальною реальністю, і що з того вийшло, а зараз хочу зупинитись на модній нині темі BYOD – Bring Your Own Device – а саме підході до організації робочого місця, коли співробітники працюють з використанням власних пристроїв. Зазвичай під “пристроєм” ми розуміємо лептоп, однак, все може змінитись. Більш того, спроби зробити з телефону подобу “великого ПК” вже були, й сьогодні я розповім вам про ще одну – досить цікаву.
Думаю, багато хто з вас пам’ятає Motorola Atrix – стару й дуже “скромну” за технічними характеристиками модель телефону, яка могла похвалитись однією чудовою особливістю – при встановленні її у док-станцію (були моделі як звичного вигляду, так і “лептопоподібні”, на кшталт майбутніх ASUS Padfone) або піключенні до монітора інтерфейс OC Android змінювався на звичний десктопний (Motorola Webtop)!
Таким чином було дуже зручно працювати з поштою та лазити у Мережі на великому екрані. А враховуючи те, що більшість часу ми проводимо у браузері, то ось він – перший претендент на роль власного пристрою-телефону, замінника як лептопа, так і “великого ПК”!
Виглядало чудово:
Однак, як я вже говорив, технічно телефон був надто “слабкий”, та й не дуже поширеним у наших краях.
Інший спосіб зробити з телефона щось типу настільного ПК – встановити на нього повноцінну десктопну ОС, наприклад, Ubuntu. Колись я так грався зі своїм телефоном – з допомогою Linux On Android. Вийшло теж непогано, однак, потрібен був рут, а далеко не всі користувачі на йдуть на цей крок…
Пару тижнів тому я напрапив у Google Play на програму під назвою Leena Desktop UI (Multiwindow), або LeenaOS. Спробува – дійсно, непогано! Я підключив до свого ASUS Zenfone 2 (deLuxe edition – 4 ГБ ОЗП та 2,3 Ггц) мишу та клавіатуру, підключився до монітора через ezCast, і вуаля – побачив майже нормальний “робочий стіл”, зміг відкрити кілька вікон…
Так, виглядає непогано і досить зручно, однак, проблема з Leena – та ж, що й з Motorola Atrix – мало вбудованих програм Так, ви можете запустити будь-який з Android-додатків, встановлених на вашому телефоні, однак, вони не будуть працювати у вікнах
.
Однак, незважаючи на це, раджу все ж спробувати Leena OS – можливо, сподобається. Також, можете випробувати Andromium OS – цей проект теж виглядає багатообіцяюче:
А у мене на разі все. До зустрічі за тиждень, друзі! Бережіть себе! Хай вам щастить!
Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.