5х3 програм для Android, без яких я не можу жити

Доброго дня вам, друзі!

Ось нарешті я зібрався знову поділитись з вами своїми думками. Минулі тижні видались для мене дуже важкими і напруженими, тож вибачайте за затримку з цим повідомленням, яке я задумував написати вже досить давно.

image

Справа в тому, що мені часто потрапляють на очі статті типу “5 програм для Android без яких я не можу жити”, “5 кращих програм для Windows”, “5 програм, які ви повинні першими встановити на свій новий телефон” тощо. Ось я й вирішив написати свій варіант. А оскільки для щастя мені потрібно трохи більше, аніж 5 програмSmile, то й вийшло 5х3. Плюс ще один блок – програми “для дому, для сім’ї”…

Що ж, почнемо!

Перша п’ятірка – мінімум для роботи

 1. GMail або Inbox – пошта для мене – це основний робочий інструмент, оскільки поштою я спілкуюсь з клієнтами, партнерами, студентами тощо. Gmail я використовую ще з тих часів, коли зареєструватись там можна було лише за запрошенням. І хоч з тих пір минуло вже чимало часу, GMail – й досі найкращий поштовий сервіс, який задовольняє всі мої потреби. Звісно, коли Google почав тестування Inbox (знову ж таки за запрошеннями), я почав використовувати і цей сервіс також. Так, за час його існування Inbox by Gmail значно покращився (на початку його існування сервіс не мав навіть такої фічі, як налаштування підпису!), однак, я й досі не вирішив, який з сервісів (клієнтів для Android) обрати й частіше використовую все ж таки GMail. А от дружині більше сподобався Inbox…
 2. GTasks – чудовий клієнт для Google Tasks, який додає усі відсутні у цього сервісу фічі, як наприклад, час нагадування про завдання, повторювані завдання тощо. Кілька років тому я придбав про-версію (розблокував можливості автоматичної синхронізації завдань, темну тему оформлення та інші дрібниці) і дуже задоволений!
 3. Google Calendar – без коментарів – незамінна річ для планування свого розкладу.
 4. Google Keep – чудовий записник. Я почав користуватись ним як тільки цей сервіс з’явився, й поступово він став моїм основним записником, зараз я практично не використовую Evernote! Так, сервіс простий, однак має кілька чудових фіч – нагадування за часом, або нагадування за місцем. Це дуже зручно. Зазвичай я створюю нагадування за місцем, тож коли я приїжджаю на вокзал, годинник вібрує  і відображає номер автобуса, яким я маю їхати додому.
 5. Google Authenticator – оскільки я використовую двохфакторну аутентифікацію для кількох моїх облікових записів, я досить часто використовую Google Authenticator (як телефонну версію, так і версію для годинника), аби мати змогу користуватись своїми сервісами на чужих машинах.

Друга п’ятірка – інструменти

 1. Dashlane – зручний менеджер паролів, який встановлено на всіх моїх пристроях, починаючи від планшета та телефона, і закінчуючи “великим ПК”. Я плачу за преміум підписку і вважаю, що воно того варте.
 2. Google Drive – без коментарів – основне хмарне сховище для моїх файлів – від офіційних документів до програм тренінгів та чернеток статей. Вже досить довгий час я плачу невеличку щомісячну грошинку за додатковий обсяг (100Гб) сховища і це теж варте того.
 3. Privat24 – знову ж таки, коментарі непотрібні – це інтернет-банкінг, який просто поза конкуренцією – теж незамінна річ для бізнесу.
 4. ES Explorer – просто кращий файловий менеджер з усіх, які я бачив (а бачив я чимало, оскільки використовую Android починаючи з версії 1.6). Купа кіллер-фіч!
 5. Pushbullet – теж річ, яку я використовую на всіх своїх пристроях і “великому ПК”. Дуже зручно для сихнронізації повідомлень (паралельно я використовую MightyText) і обміну текстом/посиланнями/фотографіями/файлами між членами родини.

Третя п’ятірка – читаємо та спілкуємось

 1. Feedly – сервіс, який зайняв нішу Google Reader. Цим все сказано – просто кращий агрегатор RSS-стрічок. Всі новини з сайтів, за оновленнями яких я слідкую, я читаю з його допомогою.
 2. Plume – кращий, на мій погляд, клієнт для Twitter. З його допомогою я дізнаюсь що коїться у світі, спілкуюсь з друзями, колегами, клієнтами, партнерами, і студентами.
 3. Google Chrome – браузер, який не має конкурентів ані на мобільних пристроях, ані на “великих ПК”. Проте, ваш пристрій або ПК повинен мати достатній обсяг пам’яті. Багато хто жаліється на “жадібність“ Chrome стосовно оперативної пам’яті, однак, якщо ваш ПК має хоча б 16Гб, а телефон – хоча б 2 Гб “оперативки” – проблем у вас не буде.
 4. Google Goggles – програма, яку я найчастіше використовую, коли читаю щосьу Chrome на ПК і планую продовжити або прочитати ще раз вдома на телефоні. Тоді я просто формую з допомогою спеціального розширення для Chrome QR-код, який сканую з допомогою Google Goggles і відкриваю таким чином посилання на телефоні. І це лише один зі сценаріїв.
 5. FBReader – без коментарів – найкраща читалка книжок, яку я використовую ще з часів Windows Mobile, ще до появи Android. І всі ці роки програма мене лише радує!

Бонус – дім та розваги

 1. Broadlink e-Home – програма для керування обладанням Broadlink для розумного будинку. Без неї – як без рук.
 2. Mi Home/Mi WiFi/XiaoYi – програми для керування розумними пристроями від Xiaomi. Як і попередній елемент списку – для мене це must have.
 3. Google Translator – з допопомогою цієї програми я, здебільшого, читаю інструкції та іншу документацію до нових пристроївSmile, оскільки останнім часом вона все частіше йде лише китайською.
 4. SeriesGuide – зручне відслідковування виходу нових серій тих серіалів, які ми з донькою дивимось.
 5. HD Serials – програма з допомогою якої ми найчастіше дивимось серіали та фільми. Встановлена на всіх моїх пристроях та плеєрах у двох кімнатах.

Як бачите, до мого чималого списку абсолютно необхідних програм потрапило чимало програм від Google (а я ж навіть не включив сюди Google Now, Google Photo та Google+, якими я впевнений, ви теж користуєтесь). Проте, так мабудь, й мало бути – я великий фанат Google і Android. Скажу чесно – на моєму планшеті з подвійним завантаженням (Android/Windows) Windows я запускав двічі. Перший раз – одразу після покупки – аби перевірити, що вона (у версії 8.1) взагалі завантажується. Другий раз – коли оновлювався до Windows 10. Все! Більше жодного разу я не відчував необхідності у цій ОС на мобільному пристрої. Тим більше, що деякі з потрібних мені програм є лише для Android/iOS, а їх версії для Windows або Windows Phone просто відсутні.

Та й на великому ПК Windows (незважаючи на те, що я почав використовувати її ще у версії 3.0) у мене – не надто частий гість. Проте, якщо цікаво, я якось розповім які Windows-замінники звичних програм, які я для себе знайшов, аби не почуватись в цій ОС безпораднимSmile.

Що ж, на цьому все. До зустрічі за тиждень друзі!
Хай вам щастить! Бережіть себе!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 10 »

 
 • саша says:

  Замість Dashlane використовую KeePass
  Замість SeriesGuide використовую MyShows
  Замість HD Serials використовую FS Videobox

  Дякую за підбірку!)

  І питання: випадково не знаєте програмку для Win10 для зручного перегляду фільмів/серіалів? Щось на зразок того самого HD Serials або FS Videobox

  • KeePass – це классика:-) – теж колись використовував, ще на Windows Mobile.
   MyShows – теж непогана программа, колись встановлював і певний час користувався, не пам’ятаю, чому все ж таки перейшов на SeriesGuide.
   FS Videobox – так, чудова річ. Я не включив іі до списку тільки тому, що користуюсь нею лише на плеєрі у вітальні:-), не на мобільних пристроях. До речі – в Videobox для Android TV – чудовий голосовий пошук фільмів для перегляду, що дуже зручно – поговорив з телевізором і знайшов що подивитись:-)

   Для Windows 10, на жаль, нічого подібного я не бачив. Більше того, потрапити у Windows Store подібні програми шансів майже не мають:-(. Є лише версія для Windows Phone (диво!). Проте, можна дивитись відео через сайт HDserials

   • саша says:

    Я також користуюсь Feedly для rss. Зараз шукаю вирішення одного недоліку (для мене), можливо Ви підкажете. Чи існує можливість витягувати повний текст статті з фіду а не тільки його анонс? Часто переглядаю новини в транспорті і доволі не зручно двічі завантажувати статтю (спершу анонс а потім і її повний текст)…

    • саша says:

     Я вже був якось натрапив на сервіс http://fivefilters.org/content-only/ який витягував повний текст, але він виявився платним. На безкоштовній версії він давав лише до трьох записів з фіду на добу. Для блогів це ще нормально, а от новинні ресурси які генерують набагато більше контенту за день сюди вже не підійдуть. Можливо є якісь безкоштовні аналоги?

    • Багато залежить також від самого фіду – стрічка може містити й повний текст статті (у мене зроблено саме так:-)), проте, далеко не всі блогери налаштовують її таким чином:-( Сервісів для витягування з фіду повних текстів статей – купа, в тому числі й безкоштовних. Подивіться, наприклад, тут: http://www.wpmayor.com/convert-partial-rss-feeds-full-text/

     • Саша says:

      Пробував цей сервіс. Працює ніби справно, але після прогону через нього першоіі п’ятірки фідів, на виході отримував не робоче посилання, яке фідлі не міг обробити… Хто зна, може то був тимчасовий глюк… Спробую ще раз. Дякую з відповіді!

 • [...] 5х3 програм для Android, без яких я не можу жити тут все зрозуміло – зі смартфоном ми проводимо найбільше часу, більше, аніж з планшетом або комп’ютером, тож програми для Android (а що, є ще якість мобільні ОС?) – це тема, яка завжди буде популярною [...]

 • [...] 5х3 програм для Android, без яких я не можу жити тут все зрозуміло – зі смартфоном ми проводимо найбільше часу, більше, аніж з планшетом або комп’ютером, тож програми для Android (а що, є ще якість мобільні ОС?) – це тема, яка завжди буде популярною [...]

 • Можливо, сервіс глючив… Не знаю, я сам ним не користувався, просто чув про нього, треба пробувати ще:-)

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL