Ваша візитна картка у Мережі? Це легко!

Доброго дня вам, друзі!

Сьогодні я хочу розповісти вам про чудовий сервіс для створення віртуальних візитних карток, який мені дуже сподобався, яким я одразу ж скористався, і налаштував один з NFC-чипів в моїй “розумній” обручці на передачу посилання на цю нову онлайнову візитну карткуSmile.

image

Так, подібних сервісів у Мережі предостатньо, проте таких зручних – не так і багато. Свого часу я хотів було створити сторінку з контактними даними в межах могу блогу, оформити її у стилі класичної візитної картки і використовувати як візитку, однак, так і не знайшов на це часу. Добре, що знайшов чудову альтернативу…

Мова йде про сервіс IdentyMe.com, з допомогою якого дуже просто створити візитну картку у Мережі. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватись, після чого просто заповнити свій профіль контактними даними і обрати одну з стандартних тем оформлення візитки. На жаль, редагування теми з допомогою HTML-редактора доступне лише власникам платних облікових записів.Sad smile Однак, навіть серед небагатьох безкоштовних пропонується кілька дійсно чудових варіантів оформлення.

image

Що ж, профіль заловнили, тему обрали – саме час переглянути результат. В моєму випадку це виглядає ось таким чином:

image

Непогано, чи не так?

Єдина проблема, яку я помітив – це неправильне посилання на мій профіль Google+. З невідомих мені причини в результуючому посиланні знак “+”  ньому автоматично замінився на пробілSad smile.

Можливо, прочитавши це повідомлення, хтось скаже “реклама!”, однак, хочу запевнити вас, що сервіс, про який йде мова, дійсно вартий уваги, й саме через це я поділився з вами враженнями від його використання. Тож дуже раджу спробувати.

На разі це все.
До зустрічі за тиждень! Бережіть себе!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
  • Оксана says:

    А цю візитку можна потім роздрукувати чи вона тільки для користування в мережі? Вибачайте, якщо безглузде питання – я просто новачок у цьому)

    • Це просто невеличкий сайт, який можна використовувати як візитну картку в мережі – просто сторінка з вашими контактами. Якщо потрібні друковані візитки, рекомендую доручити їх виготовлення http://vizitka.com/ - вони жодного разу мене не підводили:-)

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL