Завантажуємо з Slideshare

Доброго дня вам, друзі!

Давненько вже я не ділився з вами своїми думками.

Літо видалось напруженим – тренінг за тренінгом (за деякі з них зі мною й досі не розрахувались) , домашні турботи (черговий ремонт), тощо. Моє “технопрокляття” теж отримало своє продовження – цього разу зненацька “загинув” мій телефон Lenovo K900. Що тільки я не робив – заряджав, розряджав, тримав кнопку увімкнення (перезавантаження), кнопки увімкнення та гучності (рекавері) – все марно – я отримав п’яти з половиною дюймову металеву “кирпичину” вартістю кількасот доларів.Sad smile Нагадаю – незадовго до цього у мене “померли” два планшети (старий Cube U30GT2 та новий Chuwi Vi8 Super Edition) та один з годинників (uWatch P3 Pro) – дійсно схоже на прокляття, – я вже навіть почав думати про те, щоб сходити до церкви!Smile

image

Однак, годі про сумне – я вже маю заміну мого телефону (хоч за ремонтом мені не вистачає часу щоб налагодити його як слід), нарешті мені вдалось навчити мій Broadlink RM Pro керувати GSM-сигналізацією, плюс з’явилось ще кілька цікавих ідей з домашньої автоматизації, та й довгоочікувана відпустка теж вже не за горами!

Однак, після дуже короткого відпочинку доведеться знову повертатись до роботи. Тож сьогодні я розповім про один корисний веб-додаток, який обов’язково стане у нагоді викладачам і всім, кому доводиться робити презентації.

Думаю, більшість з вас мають обліковий запис на Slideshare, а якщо й ні, то принаймні чули про цей чудовий сервіс, який я особисто використовую у якості портфоліо, завантажуючи туди всі свої презентації, програми тренінгів тощо.

Звісно ж, більшість моїх матеріалів доступні лише для онлайнового перегляду, не для завантаження. Так само роблять і інші контриб’ютори, обмежуючи доступ до частини своїх презентацій або документів. Однак, іноді просто необхідно завантажити захищену таким чином презентацію! Що ж робити?

На допомогу прийде простий веб-сервіс від Andy Tran (Extramaster).Все, що вам треба зробити – це вставити до відповідного поля посилання на потрібну вам презентацію на Slideshare, і натиснути кнопку з піктограмою завантаження.

image

Все! Презентацію буде завантажено у вигляді ZIP-архіву з JPEG-файлами для кожного слайду презентації. Так, це не оригінальний формат презентації, проте вже дещо!

Мене цей сервіс кілька разів просто врятував. А одного разу дозволив добряче “випендритись” – провести презентаію у вигляді 3D-слайдшоуSmile.

До речі, зверніть увагу на інші веб-інструменти від цього ж автора – можливо, серед них ви знайдете для себе ще щось корисне.

image

Що ж, на цьому на сьогодні все.

Добре вам відпочити, друзі, і нехай ваші гаджети ніколи не виходять з ладу!Smile

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL