Для всіх шанувальників супергероїв

Доброго дня вам, друзі!

Сьогодні мені хотілося б поговорити про хоббі. Впевнений – у кожного є якась улюблена справа, ба навіть і не одна, яка робить нас щасливими. А оскільки чоловіки не дорослішають аж до смертіSmile, їм хочеться гратись і у зрілому віці (тільки іграшки стають дорожчими), а також – читати чи дивитись пригоди улюблених супергероїв.

image

Мене це захоплення – “супергеройські” комікси та фільми по ним – теж не минуло, дружина навіть час від часу кепкує з мене з цього приводу. Тож сьогодні я хотів би розповісти про новини “супергеройської” тематики.

Думаю, всі знають, що у світі коміксів та супергероїв є два потужних конкуренти, які постійно визнвчають моду на наступні десятиріччя – це MARVEL та DC Comics.

Найпомітніші постаті всісвіту Marvel – це Піпець (обожнюю фільми про нього та Убивашку – це улюблений персонаж моєї дочки, вона навіть волосся фарбувала так самоSmile), Людина-павук, Люди Х і Месники – Тор, Залізна людина, Капітан Америка, Чорна вдова, Халк, Соколине Око, Нік Фьюрі та інші. У світі ж DC Comics чудово себе почувають Ліга справедливості, Бетмен, Супермен, Аквамен, Загін самовбивць, Флеш, Атом, Вогняний шторм та Зелена Стріла.

Так, я дивився ВСІ фільми про героїв з обох світів. Так, я дивився практично всі серіали про них. З останніх – Стріла, Флеш та Шибайголова (Daredevil). Останній – досить цікавий персонаж – у нього немає суперздібностей, він часто отримує на горіхи, йому боляче, але він не здається. Незважаючи на те, що живе він у Нью-йорку, з Месниками він не перетинається (принаймні поки що).

Донедавна часто можна було почути думку, що MARVEL бере спецефектами, шоу, подіями, хепіендами, а от DC – для любителів реалізму, бруду та крові. Так от, Шибайголова – серіал дуже нетиповий для MARVEL, дуже темний та атмосферний (хоч фінал першого сезону мене розчарував – знову хепіендSmile).

Ну а тепер – обіцяні новини.

Вже майже стартував новий серіал – Супердівчина, який розповідає про кузину Супермена, яка має подібні здібності. Треба дивитись пілотну серію!

До речі, хоч це й не геройська сага, проте слід приготуватись до повернення “Секретних матеріалів” – Малдер та Скаллі знову у справі! Вже є навіть дві нових серії! Wow! Також дуже раджу звернути увагу на Уейуорд Пайнс, Містер Робот та Восьме відчуття.

Але повернемось до героїв. І MARVEL, і DC Comics розпланували вихід нових фільмів на кілька років вперед – практично до 2020 року!

Ось плани MARVEL – це дійсно вражає:

DC Comics теж планують щось грандіозне. Особливо я чекаю на “Загін Самовбивць”:

Так, до 2020 року треба ще дожити, проте, плани обох гігантів просто вражають.

А “на закуску” я хочу запропонувати вам пошукову систему по всесвіту MARVEL – imarvel.co, який допоможе вам дізнатись більше про улюблених героїв:

image

А ось щось подібне для світу DC Comics:

image

До речі, “Марвелпедія” теж існує:

image

Що ж, на сьогодні, мабуть все – треба ж нарешті сьогодні трохи попрацюватиSmile 
До зустрічі за тиждень, друзі! Хай вам щастить!
Бережіть себе, не забувайте, що у вас, на відміну від героїв коміксів, на жаль, немає суперздібностейSmile.

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL